Wpis z mikrobloga

@biczplis: w Polsce jest trochę inaczej niż za granicą, nikt nie kuma filmu, nikomu by klasyki się nie podobały (no może na widok bredów i toro 4 laski i białasy by sikały ale inaczej to ciężko), wybrałem buty bardziej na te czasy w Polsce :)
  • Odpowiedz
nikt nie kuma filmu, nikomu by klasyki się nie podobał


@Banskyy: Mało w takim razie wiesz :) Jest peeeeełno stron i profili nt. kicksów, ludzie się znają bardziej niż myślisz. Poza tym ty chyba nosisz buty dla siebie, a podejście w stylu

nikomu by klasyki się nie podobały (no może na widok bredów i toro 4 laski i białasy by sikały ale inaczej to ciężko


to już niezła cebula...
  • Odpowiedz
@biczplis: i nie żeby mnie miało obchodzić zdanie innych na temat mojego obuwia, ale byłoby po prostu niekomfortowo pokazywać się w takich butach, śmieszyłyby ludzi nie mających o tym pojęcia
  • Odpowiedz
ale byłoby po prostu niekomfortowo pokazywać się w takich butach, śmieszyłyby ludzi nie mających o tym pojęcia


@Banskyy: Za to teraz będą się z ciebie śmiać ci, którzy pojęcie mają :)
  • Odpowiedz
o cholera, nie jestem kanye westem, ani jakimś gościem który jest analizowany przez grupę ekspertów

ale byłoby po prostu niekomfortowo pokazywać się w takich butach, śmieszyłyby ludzi nie mających o tym pojęcia


@Banskyy: Weź się zdecyduj, co? Kończę tę rozmowę, bo nie lubię dyskutować o podróbach za 400zł udających 3/4.
  • Odpowiedz
@biczplis: bardziej chodziło mi o oceny ludzi oddanych old schoolowi, którzy słuchają tylko czarnej muzyki z lat 90 i ubierają tylko klasyczne ciuchy, bo "wtedy to były czasy" dzieciaczki nie wiedzo jak #!$%@? się ubierajo, jakiej #!$%@? muzyki sluchajo, nie wiedzo co dobre i ładne, biedne dzieciaczki, trzeba ich uświadomic ze trzeba się ubierać tak jak ja, współczuję ci :(
  • Odpowiedz
@Banskyy: Szkoda mi Ciebie że nie masz własnego gustu tylko kupujesz to co innym sie podoba i jeszcze mierzysz innych swoją miarą że ludzie co słuchają old schoolu ubieraja sie bo kiedyś sie tak ubierało. Troche śmierdzisz mi bananowym chłopcem.
  • Odpowiedz
@JanuszZaglady: nie trafiłeś z tym bananem, twierdzisz, że te buty mi się nie podobają? napisałem tylko, że beka z ludzi, dla których wszystko co nie pasuje do ich stylu jest złe
  • Odpowiedz
@Banskyy: Nigdzie nie napisałem że Ci sie nie podobają, więc nie wiem skąd to wpadło Ci do głowy.
"napisałem tylko, że beka z ludzi, dla których wszystko co nie pasuje do ich stylu jest złe"
Możesz pokazać gdzie to napisałeś. Ale zresztą nie ważne, kupuj dobre buty i miej #!$%@? w to co inni o tym będą myśleć bo teraz widać że troche sie cykasz a to niedobrze.
  • Odpowiedz
@JanuszZaglady: nie napisałem tego wprost, ale postawa @biczplis bardzo dobrze to ukazuje, napisałeś, że kupuje tylko to co innym się podoba, uwierz, że nie pytałem nikogo o ocenę tych butów przed tym jak je zamówiłem, a to, że te buty prawdopodobnie będą podobać się innym to chyba dobrze, nie? nie muszę obnosić się wartością stylu i indywidualnością :)
  • Odpowiedz