Wpis z mikrobloga

Dzień dobry mireczki,

Miasto skończone, Faraon jest zachwycony swoją nowa stertą kamieni pośrodku niczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trochę was oprowadzę po mieście.

Żeby nie było za łatwo. Narzuciłem sobie pewne wymagania. Miasto musi być otoczone murem, i każdy musi mieć dostęp do jedzenia i wody.

Dzielnica Portowa, Pierwszy blok mieszkalny powstał tutaj. Razem z portem rybackim i zakładami garncarskimi. Ta część odpowiedzialna jest za dostawy żywności do reszty miasta. Składowanie danin dla faraona i handel porcelaną. W tle widać kilka portów wojennych. Po drugiej stronie jest reszta floty, razem z kopalniami miedzi i portem eksportowym do ów miedzi.
vosmor - Dzień dobry mireczki,

Miasto skończone, Faraon jest zachwycony swoją nowa...

źródło: comment_RAM3ungiIEJ9JyWKrH6MOy7kGZHxZeZ5.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Za miastem są kopalnie złota i farmy które zaopatrują w jedzenie bogaczy. Te kilka kopalni praktycznie finansuje wszystko.

Tak robotnicy kopalni mieszkają w szałasach. Tylko dlatego ze wartość ziemi w koło jest bliska 0 :(
Myślę żeby przebudować tą część żeby mieli chociaż lepsze lepianki, jednak nie jest to jakoś specjalnie istotne, dostęp do wody mają jedzenie też więc warunki spełnione :)
vosmor - Za miastem są kopalnie złota i farmy które zaopatrują w jedzenie bogaczy. Te...

źródło: comment_qdXy5h8jrDJGj09BSoMYrL6BGwBVH7AX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@vosmor: No nie działa mi to, ale mam inny problem. Na win7 wywala mi grę co jakiś czas. Miałe ustawioną kompatybilność z xp. Znalazłem posta na jakimś forum że to kwestia dźwięku i jak się ustawi kompatybilność z NT to nie wywala. Ustawiłem i rzeczywiście nie wywala, ale nie ma dźwięku. Miałeś może taki problem?
  • Odpowiedz
@Legol: Tak, znaczy miałem dźwięk ale nie miałem muzyki i narratora. Nie znalazłem rozwiązania na ten problem. Gre odpalam na starym lapku który działa na XP.
  • Odpowiedz