Wpis z mikrobloga

AZS- brzmi jak klub sportowy, a to pieprzona choroba skóra. Budzisz się w środku nocy i się zaczynasz drapać, pół biedy jak to tylko szyja, ręce, nogi. Można wtedy posmarować ( chociaż zazwyczaj gówno to daje), najgorzej jak wejdzie choroba w głowę. Nóż ja #!$%@?, głowa cała w strupach, jak przechodzisz ulicą to dzieci myślą że to co ci spada z głowy to śnieg i śpiewają jingle bells, no i nic tego nie załagodzi, chyba że obetniesz się na łysą pałe. A wiecie co w tej chorobie jest najlepsze?! Jest #!$%@? nieuleczalna i będzie mi towarzyszyć do zakichanej śmierci. A więc tak wlewam mój ból na Mirko o tej 4:30
#boldupy # medycyna #nocnazmiana
Ps. Pierwszy wpis wiec nie linczujcie mnie za tagi, czy inne rzeczy które mogłem spieprzyć
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@kufelmleka elcom też używam, ale niestety trzeba z nim uważać, ponoć niektórzy odradzają stosowanie bo za mocny, odczulam się od 3 lat na pyłki traw i zbóż ( wywalilo mi skalę podczas testów), nie mogę też jeść za dużo sztucznego żarcia, za dzieciaka każda wiosna w łóżku, miałem testy na metale i coś mi tam wyszło ale nie pamiętam a jeśli chodzi o lvl to haniebne 17
  • Odpowiedz
@Awesome_men: Żadne haniebne 17. Ja się w tańcu nie #!$%@?ę elocom używam. Pyłki traw dają mi jedynie katar itd na wiosnę. Zabawię się w mentora i powiem jeszcze raz. DIETA, DIETA DIETA. Nie zawsze się da, ale trzeba.
Trzymam kciuki za Ciebie Cumplu. Ja w Twoim wieku też miewałem jeszcze sporo tego syfu.
Niech Moc będzie z Tobą. ( )
  • Odpowiedz
@Awesome_men: Opryszczką można się zarazić (np.gdy pocałujesz kogoś, kto właśnie ma opryszczkę, czy jak będziecie z jednej szklanki korzystać), ale i można to chyba genetycznie przenieść,no i prawdopodobnie podczas porodu. Są dwa rodzaje wirusa, ten na ustach + nos, gardło- ja mam taki od urodzenia, i drugi rodzaj, łapiący okolice intymne. Niestety, raz mi się zdarzył ten drugi rodzaj. Tak jest, że jak masz jeden rodzaj, to większe prawdopodobieństwo, że
  • Odpowiedz