Wpis z mikrobloga

Jeśli trafi się na bug, że czasem widać przez smoke (bo bug z wybuchającym granatem który "odsłania" smoke to chyba każdy ma cały czas) to ten bug na OW też będzie? W sumie ciekawi mnie czy za bugi gry można dostać vaca XD Foto polglądowe na nuke, jedno przęsło płotu zbugowało smoke (po jakiś 5 sekundach naprawiło się to) i smoke był jak by "za płotem".
#csgo
Pobierz epll - Jeśli trafi się na bug, że czasem widać przez smoke (bo bug z wybuchającym gra...
źródło: comment_fIuIC20HGT5x6tGOEhkoIG3sijILZzei.jpg
  • 6
@CeZ_: Patrząc na to, że dużo osób dostaje OW za nic to nic już mnie nie zdziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu bardziej interesuje mnie to, czy bugi smoków są też na demie ow. Przecież czasem trafiają się bugi, że stojąc w danym miejscu smoke znika itp. itd. (kiedyś coś takiego na schodach było) wiec teoretycznie można by takiego buga wykorzystywać przez te 8 rund.
@epll: podczas oglądania demka często smoke'i się bugują jeżeli się przewija demko, tzn. w miejscach w których były ich nie ma, albo są pokazane z poprzednich rund. Ale czy to naprawili, albo czy występuje to podczas OW to nie mam pojęcia ;p