Wpis z mikrobloga

A takie cacuszko przyjęliśmy dzisiaj w rozliczeniu za gry PS4. Powiemy Wam szczerze, że odkąd wrzuciliśmy posta na wykop o wymianie sprzętów i gier, klienci przynoszą naprawdę ciekawe rzeczy do nas.

Pierwszy XBOX z oryginalnym kartonem oraz dwoma padami. Znajdzie się jakiś kolekcjoner? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#ps3 #ps4 #xbox #xboxone #xbox360 #konsole #gry #xgamecenter #ps2 #playstation
Pobierz
źródło: comment_UaaRXJHIJ4p44XG0R4832lCqFbycdj6n.jpg
  • 15
@Emptyhuman: ta, o ile można zrozumieć trochę zaniżoną cenę skupowanych przez nich konsol(muszą zarobić na niej) to ceny nowych XO i PS4 - obydwie po 1500zł, to trochę niekorzystne przy obecnych promocjach w innych sklepach.
Np. w Realu i Auchan w poprzednim tygodniu XONE były po niecałe 1200zł, a obecnie XO + kinect za 1499zł

mój zestaw wycenili na 500zł, a sprzedałem go na olx za 750. Sama idea jak najbardziej
@fredie:

Obecnie posiadam Xbox 360 slim, z dyskiem 250gb. Bardzo mało używana, była rzadko używana - prym wiódł u mnie pc oraz ps3, natomiast konsola od microsoftu była włączana na 2-3h, co 2-3 tygodnie, a gdy niechodziła to zamykałem jej w szafce z dala od kurzu, bo gdzieś w głowie była obawa o RROD, zważywszy na poprzednie modele konsoli.

Konsola nigdy nie była serwisowana czy wynoszona poza dom w którym mieszkam.