Wpis z mikrobloga

Torment mi się już tak nie spodobał, za dużo czytania był jak dla mnie, choć też kupiłem oryginał na spółke, w tej chwili została mi już tylko koszulka, używam po domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardziej wolałem Icewind Dale, ale jakoś też nie wracałem do nich. BG the best
@pieknyibogaty: Po zrozumieniu mechaniki BG i rozpoczęciu przygody, przez kilka pierwszych dni nie mogłem dobrze spać - nie potrafiłem pojąć jak można stworzyć tak zajebistą grę. Podobne uczucie miałem chyba tylko przy Mass Effect 2 i Warcraft 3 [EDIT: Dark Souls i Homeworld też!]. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane przeżyć coś takiego po raz kolejny :).

Pieniądze przeznaczone na edycję kolekcjonerską - najlepiej wydana forsa w moim życiu.

Pozdr.
jedna z pierwszych tak profesjonalnie (na tamte czasy) spolszczona


@piogol1769: Jak na te czasy i tak mało które spolszczenie się umywa.

Choćby i przez to, że nie ma już możliwości zatrudnienia Kownackiej, Kolbergera czy Perepeczki, a jak wiadomo, dzisiejsze pokolenie młodych aktorów to beztalencia nadające się jedynie do tarcia chrzanu.
Panowie, kiedyś grałem sporo w gry, to będzie ponad 10 latem temu, to naprawdę były wspaniałe czasy, oprócz tych wspomnianych gier, było tyle oryginalnych gier, że głowa mała. Obecnie większość to kontynuacje, lub prześciganie się w fotorealistycznej grafice, a pomysł na grę bez nowości.

Pamiętacie: Commandos, GTA 1, Starcraft 1, Carmageddon 1 i 2, Colin Mcrae 1,2, Quake 1 multi , mapa DM6, Quake 2, Duke Nukem 3D, Warcraft 2, Mortal Kombat