Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #it bo chyba tutaj najłatwiej będzie o odpowiedź. Potrzebuje kogoś do pomocy w sprawie ogarnięcia monitoringu. Teściu potrzebuje do baru i poprosił mnie o pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ja proszę Was. Potrzebuję instrukcji od kogoś kto już takie coś robił. Jakieś 4 kamerki około będą, w barze mają być pod kompem oraz możliwość podglądu z domu itp. Najlepiej na pw, gdyż będzie pewnie dużo pytań itp.
Dzięki wielkie tym co się odezwą.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xuxire: w sumie najprościej ale zapewne nie najtaniej to kupić NAS i 4 kamerki i podpiąć to kablem sieciowym. Ale pojawi się znając życie limit odległości czyli lepiej by było coś bardziej zaawansowanego użyć.
  • Odpowiedz
@szaremyszki: Budżet nieograniczony, ale jak najmniejszy żeby to działało. Nie potrzeba jakiejś super jakości itp. Chodzi o to, żeby był podgląd co się tam aktualnie dzieje :) Nie powinien również nagrywać obrazu cały czas, jedynie wtedy kiedy sam sobie teściu to wymusi.

@ksiak: @wytrzzeszcz: No ok, IP kamery kupuję, podpinam i co dalej :D Nigdy z tym nie miałem do czynienia.
  • Odpowiedz
@Xuxire: np Synology ma opcje survilance mode. W standardzie jest licencja na obsługę jednej kamery, w droższych można więcej. Tam jest gotowy soft plug & play.
  • Odpowiedz