Wpis z mikrobloga

@k4yt3k: moja ma 80k. wrzuc sobie 19" - zmieni sie nie do poznania. ja mam mpowera. ostatnio na same opony do nich (tylko 2 tylne) wywalilem 2k. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@k4yt3k: Tydzień rozrząd robili? Tak z ciekawości to ile taka (nie)przyjemność? Ja dwa dni temu odebrałem Megane 3. Robiłem kompletny rozrząd, pompa wody plus koło zmiennych faz i 1600 ale zupełnie inaczej autko pracuje. Nie żałuję wydanych cebulionów.
  • Odpowiedz
@k4yt3k: w 2008 roku we wrzesniu albo pazdzierniku poprawili 2.0 177km. Lancuch w tym silniku mniej wiecej taki jak w rowerze ://. Najlepsze 3.0d oczywiscie
  • Odpowiedz
@GregPoland: bo to taki patenciarski silnik, że rozrząd zamiast z przodu silnika jest z tyłu, od strony skrzyni biegów i żeby wymienić rozrząd trzeba dźwignąć silnik cały :) konstruktorzy dali tam łańcuch, pewnie z założeniem, że wytrzyma całe życie samochodu, ale coś nie pykło :) (za "cienki" łańcuch i się "wyciąga") no i trzeba zmieniać co jakiś czas - co wiąże się z wyjmowaniem silnika :) jeden z najbardziej z-------h
  • Odpowiedz
@blackdog: Wykonanie rozrządu zlecili zewnętrznemu wykonawcy i poszło źle. Z-----e ślizgi, napinacze i konstrukcja łańcucha inna niż w projekcie. Stąd akcja serwisowa. Silnik jak najbardziej jest ok, tylko jego osprzęt nie w każdym modelu. Raz wymieniony rozrząd na prawidłowo wykonany w zasadzie nie trzeba już zmieniać co jakiś czas.
  • Odpowiedz