Wpis z mikrobloga

Zauważyłem ciekawe zjawisko na marketcap, bankserskie gówna idą w górę gdy reszta prawdziwego krypto spada. Czyżby to była nowa metoda na odwrócenie uwagi i oszukanie inwestorów?
Będą pompować ile wlezie bo nic nie stoi na przeszkodzie nie ma limitu wydatków jak pieniądze spadają z nieba ;)
#bitcoin
  • 6
@Pipcieo: #ripple jasne, że fejkowane, dzisiaj spada ale jakiś czas temu szło w górę jak inne spadały. Myślę też o #banxshares i o #ethereum tylko dlatego, że wydaje mi się, że system chce mieć kontrolę nad tym. Spotkałem ludzi na konferencji w Londynie i od razu wydało mi się podejrzane jacy ludzie do tego się podczepiają i w jaki sposób ci ludzie mówią o bitcoinie.
To takie moje ostrzeżenie dla wszystkich
prędzej czy później pojawi się w pełni wolny następca


@Pipcieo: a to już lepiej. To mi polepszyło humor, też mam taką nadzieję bo projekt zajebisty ale rozwijają to małolaty, których łatwo przekręcić bo nie mają doświadczenia życiowego.
@samadh1: nie bardzo jest co. Poprostu rozmawiałem tam z kilkoma ludźmi, którzy wydali mi się mili na początku ale w trakcie rozmowy wyszło, że nie zbyt przychylnie myśleli o bitcoin natomiast bardzo jakoś przekonywali do #ethereum
Nie twierdzę, że jest coś nie tak z ethereum ale coś Ci ludzie byli dla mnie poprostu podejrzani.
Sam Vitalik nigdy nie powiedział złego słowa na temat BTC a oni wygłądali mi na agentów pewnych