Wpis z mikrobloga

@jasieq91: chciałbym wiedzieć ile w tym prawdy, zanim zaczne kogoś szkalować.

Wkutwia mnie też fakt że facet z Polski Gowina szuka w Zielonej Górze pomocy, i lata wszędzie po głosy a u tutejszych Korwinów nic...
jedni się wyzywają od puszczalskich, inni od tych, że robią politykę przez fejsbuka, a to wszystko za pomocą a jakże wpisu na fejsbuku xD.


@grzegorz-zielinski: przypominam, że Twój idol ostatnio spowiadał się swoim fanbojom, "dlaczego go ostatnio nie było na necie" a jego "ruch" też został w zasadzie zredukowany do profilu na fejsie.
@spluczka: Powiedz mi kolego bo odnosiłem wrażenie że jesteś tu najbardziej rozgarnięty z tegu tagu
1. Jesteś członkiem partii ?
2. Są w tej partii jakieś osoby na których można by z czystym sumieniem oddać głos?
3. wierzysz w osiągnięcie przynajmniej 3 % progu?
@grzegorz-zielinski: Nie znam typa
@ediz4: normalni sa systematycznie wygryzani przez #!$%@?ów którzy otaczaja korwe, a ten jako ze jest prorokiem i filozofem, nie zwraca na nich uwagi i nie umie ich odsiac. Krag jest zamkniety, tylko co raz bardziej przyspiesza. Zobacz ze partie korwy sie rozpadaja coraz szybciej i corwz szybciej ludzie od niego odchodza. Z ostatniej fali byl pan Olaf Wojak i jego koledzy, teraz mamy ekipe okolowykoppwa i wrogow niecnej karlicy.
1. Jesteś członkiem partii ?

Nie

2. Są w tej partii jakieś osoby na których można by z czystym sumieniem oddać głos?

W tej chwili ? Pewnie się znajdą, jeśli masz zamiar oddać głos, to mogę doradzić byś celował w środek listy kandydatów, najlepiej po uprzednim sprawdzeniu czy rzeczywiście coś sobą reprezentują

3. wierzysz w osiągnięcie przynajmniej 3 % progu?

3% może wycisną, ale moim zdaniem to tylko pogłębi problemy w tej
@Oyvr: szkodnikiem to jest sam Korwin. Robi sam z siebie oszołoma, sam daje pożywkę dla pasożytów medialnych i sam rozwalił UPR, WiP, KNP i teraz nie panuje nad "KORWIN-em".

Kto pamięta czasy śp. Pana Kisielewskiego, ten wie, że Korwin był niczym Macierewicz trzymany na drugim planie.
Wyobrażacie sobie PiS kierowany przez Macierewicza?

Korwin świadomie lub nie szkodzi prawej stronie, rozdrabnia ją i osłabia. Korwinowie to niestety życzę już szybkiej śmierci, bo
@Zawsze_Jest_Pora: No dobra. Ci ludzie odchodzą ale nie z racji utraty przekonań. Dlaczego nie pojawiają się jakieś normalne ugrupowania bo stare partie Korwina przetrzymują również ludzi jak dla mnie już skompromitowanych. Nie ma młodych ambitnych i rozumnych ludzi. Im więcej się rozglądam to tym więcej widzę ludzi którzy siedzą w partii bo może się uda załapać na posadę w sejmie. Nie mają jednak zamiaru niczego zmieniać.
@spluczka: Dzięki