Wpis z mikrobloga

Mirki, ile zawołać za stworzenie takiej strony? :

- landing page przewijany w dół , 7-8 sekcji,
- 4 podstrony, będące kontynuacją sekcji ze strony głównej,
- 3 parralaxy,
- trochę JSa (włączany sidebar od lewej strony [ wjazd i wyjazd ], mała karuzela ze strzałkami i kropkami na dole do przełączania, scroll to top, zmiany klasy w elementach menu na konkretnej sekcji (aktywna sekcja) i parę tam innych pierdół)
- formularz kontaktowy podpięty do darmowej strony przekierowującej ( np.http://formspree.io/) - wystarczy dla klienta
- galeria z jakiegoś gotowego pluginu,
- jakieś fikuśne timery włączające odliczanie statystyk (liczby) gdy przejadę do konkretnej sekcji,
- własne grafiki i projekt w Photoshopie,
- RWD + menu hamburger dla mobilnych
- no i parę prostych animacji typu Fade In dla poszczególnych elementów,

mój pierwszy projekt.

#webdev #html #css
  • 17
@Gregoo: tak pobieżnie wyszło mi ok. 28h roboty. Można spokojnie zaokrąglić do 30 na obsługę projektu. Ile bierzesz za godzinę? 30*X da Ci tą kwotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gregoo: Jak pierwszy projekt to radziłbym nie powiedzieć więcej niż 1000zł (pod warunkiem, że będzie elegancko graficznie).

Osobiście na aktualnym poziomie doświadczenia za takie coś wziąłbym 800zł netto, ale do wytycznych dodałbym mini-panel do zarządzania newsami/galerią. Tylko że ja zrobiłem sobie kiedyś szablon stronki one-page z tym mini-panelem, więc moja praca sprowadziłaby się do stworzenia layoutu i dostosowania szablonu.

Zastanów się, czy chcesz wycisnąć z klienta max cebulionów, czy może lepiej
@Melcma: JQuery+ bootstrap + Jekyll z SCSS do pomocy
@ketorw: na jakiej zasadzie panel? to już nie podchodzi pod backend i lekki cms? W Jekyll moge zrobić coś na zasadzie dodawania postów tylko jest to rozwiązanie nieprzychylne klientowi, bo skąd on będzie wiedział jak odpalić Jekyll, dodać plik z postem i generować stronę od nowa. Chyba, że jakoś inaczej ten panel zrobiłeś, jeśli można wiedzieć?
@Gregoo: jaki #!$%@? jekyll ziomuś xD ten mini-panel to kilka formularzy dostępnych po zalogowaniu z odpowiedniego linku, elementarne php i mysql. Jak zrobisz raz a dobrze takie coś, to będziesz używał przy następnych zleceniach, a klienci wniebowzięci, że za taką cenę mają efektowny one-page z możliwością łatwej zmiany newsów/galerii.

po #!$%@? Ci ten jekyll ja nie wiem ( ͡º ͜ʖ͡º) to samo SASS/LESS (domyślam się, że