Wpis z mikrobloga

Proszę się nie śmiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

tl;dr


Dobra.. od początku. Niech mnie ktoś wprowadzi w świat gier ( ͡° ͜ʖ ͡°). Całą gimbazę przegrałem w jakieś FPS i MMO. W techbazie skupiłem się na robieniu zdalnie hajsu więc o grach nie myślałem. Teraz mam chwilę przerwy (trzeba podładować bateryjki), znalazłem sobie jakaś gunwo pracę coby nikt mi na głowie nie siedział, podszkolić umiejętności jako kierowca i by coś $$ wpadło, ale trochę czasu jest, a ja się nudzę.

Polecicie jakieś fajne gierki, klasyki czy coś? W sumie kiedyś ruszyłem Fallouta New Vegas, pograłem kilka godz i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak wiec tytuły takie jak:
- Gothici
- Diablo
- Fallout
i takie tam są mi OBCE ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak więc coś fajnego, od czego zacząć by człowiek mógł popykać te 2h dziennie po #pracbaza?

#kiciochpyta #gry #pcmasterrace
  • 18
@uchatek: Diablo II na początek, a później Diablo III
Fallout, obowiązkowo starsze części jak i nowsze (nie zniechęcaj się po F3)
Seria Fear, jak lubisz się bać do Dead Space polecam :) Crysis też warty uwagi.
GTA SA, IV i V, Wiedźmin, Skyrim, Bioschock 1, 2 i Infinite, EU 3 i 4, Cywilizacja 5
@uchatek: moim zdaniem odpuść sobie klasyki, bo się od nich odbijesz. Jeżeli w nie nie grałeś w tamtych latach, to w dzisiejszych czasach te gry są zwyczajnie przestarzałe. To nadal genialne gry, ale ich mechanika, grafika, ograniczenia, kombinowanie z uruchomieniem sprawią, że nie będziesz chciał w nie grać. Takie jest moje zdanie.
Lepiej jakbyś zaczął od teraz. Podaj specyfikację swojego komputera, co lubisz i coś się na tej podstawie wybierze.
@uchatek: IMO jeśli nie grałeś w stare gry za dzieciaka (czyli wtedy, gdy nie były jeszcze stare), to dzisiaj ta magia Cię już nie spotka. Na Twoim miejscu grałbym już tylko w dzisiejsze, nowe produkcje.