Wpis z mikrobloga

@Morfeus: Wszystko jest jawne co się dzieje z Etherem, jak ci nie pasuje to nie używaj, a nie nazywaj oszustwem. Twórcy nie zawiedli i wypuścili produkt, a mogli zwinąć się z zebraną kasą i jest to póki co najlepsza platforma zdecentralizowanych aplikacji pod względem technicznym - IBM i Samsung pracują nad swoimi forkami Ethereum.
@andrzejkwo: jasne tak sobie tłumacz. Ja pierdziele. Znowu widze nowicjusze. No tak i tak się ten biznes kręci. Ci Twórcy rozwiązań krypto zarabiają a taki kowalski andrzejkwo pójdzie z kwitkiem do domu bez niczego na sam koniec. Kup lepiej crave. Crave nie posiada żadnego DEV wspierana jest przez społeczność. I to jest przyszłość. Na Crave zarobisz na pewno pod warunkiem że kupisz teraz. już za miesiąc CRAVE będzie chodziło hohoho wysoko.
@Morfeus: A niech sobie zarabiają, to nie jest tylko waluta do spekulacji - równie dobrze możesz używac Etheru tylko do opłat transakcyjnych, które są znikome. Cała platforma będzie umożliwiać tworzenie nowych kryptowalut, zdecentralizowanych organizacji, darknet marketów podobnych do OpenBazaar. Jako programista planuje coś swojego też stworzyć jak mi wpadnie jakiś zajebisty pomysł do głowy.
@andrzejkwo: dodaj typa do czarnolisto to się nie wypowie w Twoim temacie, jego komentarze są zbędne, nagle stał się pesymistą, chyba dostrzegł że nie odzyska kasy ze swoich shitów w które inwestował i pewnie które jeszcze ma.

@morfeus kto będzie promować Ci te Twoje crave? Kto to wpradzi na giełdy? Wiesz że wejście na giełde to nie tylko dodanie nazwy coina i tyle? Niektóre implementacje zamjmują od 1 do kilku dni
@maniakbitcoin: a przy okazji tutaj macie bardzo fajnie napisany artykuł który wyjaśnia dlaczego Etherum to bardziej środowisko programistyczne niż konkurencja dla Bitcoin.::
http://bitcoin.pl/976-pojawila-sie-pierwsza-publiczna-wersja-ethereum

Specjaliście spodziewają się że Etherum raczej będzie zabawką dla programistów niż konkurencją dla Bitcoin.
Dlatego nie podniecajcie się kupowaniem po 1 dolar za Etherum bo ostatecznie Etherum będzie kosztował góra 1 cent.

Grupa programistów rozwijająca projekt cyfrowej waluty Ethereum wydała pierwszą publiczną jej wersję, nazwaną „Frontier”. W porównaniu
@Pipcieo: bzdury opowiadasz. Ani grosza nie straciłem na kryptowalutach. Żeby coś stracić należy coś sprzedać a jedynie straciłem CINNI :) bo ukradziono mi je. A reszta nie została sprzedana. Mało tego to że coś piszę nie znaczy że faktycznie w ogóle to miałem lub mam :) A może od początku blefuję? :)
NAV, CRAVE, LDOGE, ROS, XPH


@Pipcieo: NAV -- nic nie straciłem nadal posiadam
CRAVE - dokupuję i również nie straciłem gdyż nie sprzedałem -- crave przynosi mi obecnie największy dochód pasywny
LDOGE -- tutaj jeszcze zarobię. Kupiłem po 2 satoshi i 3 satoshi obecnie jest po 2 satoshi. Więc czy straciłem? Nie sądzę.
ROS -- tutaj widzę dosyć duży zarobek minimum 300 % i wychodzę.
XPH -- tego nie miałem kupione
@Morfeus: Właśnie za pomocą tego języka programowania można zastąpić funkcje wprowadzane przez inne shitcoiny, w tym momencie tracą one całkowicie sens, lepiej mieć wszystko w jednym w miejscu - w Ethereum.