Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: wylała Ci podgrzane krojone pomidory Podravki na makaron, rzuciła na to liść bazylii i to jest Twoim zdaniem 'szarpnięcie się'?

przecież tam nawet oliwek nie ma, nie wspominając o ciekawszych dodatkach

takie coś się robi w 2 minuty, nie licząc czasu gotowania
  • Odpowiedz
@deroo: Dramat? :D a Ty co wpierdzielasz z makaronem pomidory na cało?
Może ja tak właśnie lubię? może lubię dużo sosu? tam jest mięso tylko że go nie widać akurat. może nie lubię oliwek? gdzie napisałem że to wyjątkowy obiad jest?
  • Odpowiedz
@TheSznikers: no skoro tym czymś się 'szarpnęła' w ramach przeprosin, to rozumiem, że zazwyczaj nawet takiego czegoś Ci nie szykuje?

sorry, ale lepsze spaghetti robię w pięć minut dla siebie, na szybko

nie jadłeś chyba porządnej pasty skoro uważasz coś takiego za coś wartego chwalenia się na mirko:)
  • Odpowiedz
@deroo: Wszystkie wpisy z mirko bierzesz tak poważnie? :) kolacja jak kolacja ;p
Nie wiem co Ty tam dodajesz do makaronu i nie interesuje mnie to, mi dzisiejsza kolacja smakowała i co tu więcej dodawać?
  • Odpowiedz
@deroo: otwieraj śmiało ( ͡ ͜ʖ ͡) szefie kuchni mikrobloga :) wrzucam co chcę, chcę jedzenie to wrzucam.
Biedaspagetti dobre, niektórzy nawet takiej biedapotrawy nie mają na co dzień, a Ty pewnie wcinasz same specjały :p
  • Odpowiedz
@owocliczi: @SatanD: @deroo: ja pierdziele, ale sie czepiacie, typowe komentarze na mirko... nie może być normalnie, miło, wszytsko musi być wykur.iste w kosmos żeby zadowolić widownie, czasem wydaje mi się, że w ogóle nie warto się tu udzielać, bo tylko zjadą cie i zapomną. eh.
  • Odpowiedz
@mosia91: no ta, lepiej milczeć, niech sobie chłopak żyje w bańce. Po to się wrzuca zdjęcia do neta żeby były lajki, sweet komentarze, ochy achy i szczęścia? Piękny cukierkowy świat, może kupić ci laleczkę?
  • Odpowiedz
@owocliczi: nie, ale przecież nie napisał nic za co można by było jechac jego żone. Zrobiła normalną kolacje - spaghetti i wygląda całkiem ładnie i apetycznie, żona się cieszy, on się cieszy i chciał się radością podzielić. A tu same hejty, bo nie ma kawioru, wina i homara.
Ale co ja tam będę dyskutowała, w sumie nie moja sprawa.
  • Odpowiedz
@mosia91: jak dla mnie szczerość jest normalna

jeśli dla Ciebie normalne jest bycie miłym na siłę i nazywanie kiepskiego jedzenia czymś fajnym, to współczuję

tu nie chodzi o wino, homary
  • Odpowiedz