Wpis z mikrobloga

@Zawsze_Jest_Pora: @AdamZz: Ciężko mi się myśli z perspektywy głupiej siksy. Nie jestem siksą ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie przeczę że może by jej taka myśl nie przemknęła przez głowe ale można ją za to winić? Facet jakby leciał do Azji albo na półwysep Iberyjski z pewnością nie pomyślałby o azjatyckiej/latynoskiej piękności, nie, nie zrobiłby tego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Śmieszkowanie
  • Odpowiedz
@Zawsze_Jest_Pora: Zastanawia mnie dlaczego na mirko panuje takie samouwielbienie. Serio ktoś wrzuci czyjś profil hehe co zam głupia #!$%@? bo ma #!$%@? cytat nie to co ja, elyta społeczna.
Tak się składa że ludzie o DZIWO są często zainteresowani inną kulturą i to nie ze względu na wschodnie #!$%@?.
Czy wy macie naprawdę aż takie kompleksy że wszędzie widzicie tylko #!$%@? ze wschodu o których marzą Polki?
  • Odpowiedz
@Skyworld: ja to tam jestem skrzywony bo mam #!$%@? humor i kelthuza słucham, więc tak głupio powtarzam te niektóre hasła. :p
Już nie chodzi o głupi cytat, ale poczytaj co ona tam powypisywała. To są takie ostro stereotypowe rzeczy. Jakby ktoś bajtował. A z samouwielbieniem wykopków to racja. Ktoś się nigdy niczym nie wykazał ale przyszedł na wykopy, nauczył sie jezyka naszego i od razu się czuje elita polski.
  • Odpowiedz