Wpis z mikrobloga

@mr_piernik: Gift kosztuje ok. 22zł, po miesiącu na allegro sprzedam go za 35zł po odliczeniu prowizji. Z każdej sztuki 13zł na czysto. Kupując 400 giftów robi się nawet fajna sumka. W naklejki nie będę się bawił z taką sumą.
@pitu-pr: kupiłem sobie jakieś 600 naklejek z Katowic i teraz większość jest ~4-5x więcej warta. Nawet jak te z Kolonii nie dojdą do takiego pułapu to i tak powinien być większy profit niż na giftach
@mr_piernik: Ja nie mówię, że nie będzie większy. Tylko po pierwsze jest to inwestycja na dłuższy czas + znów muszę po sprzedaniu na markecie bawić się w zamianę steam $ na pln.
@Perlo: Po takiej samej jak na steam będzie w przeliczeniu na plny. Nie będę w stanie kupić sam 400, a nie chce mi się faków robić aby kupować więcej niż 10 giftów/h.
@Perlo: Dlaczego? Są osoby, które chciałby zamienić kasę steam na realną. Teraz muszą kupić np. klucze i sprzedać na allegro przez co są stratni. Oczywiście mogą kupić te gifty i poczekać jakiś czas i zarobić na tym jeszcze. Ja do niczego nie zmuszam, może ktoś będzie chciał akurat szybko zmienić kasę w czasie IEM.

Jeżeli nikt się nie znajdzie to jakoś dam radę kupić te 400 giftów. ( ͡° ͜