Wpis z mikrobloga

@Fallriv: szczęście to jest jak nie zatrzymają. Patrząc na ceny u Chińczyków każdy powinien od razu doliczać ew. VAT i później najwyżej się ucieszyć, że udało się zaoszczędzić opłatę, a nie płakać do dowalili xxx zł.
Na telefony nie ma cła....
  • Odpowiedz
@Fallriv: Wysłali singapore postem? Paczki, które szybko przechodzą mają większe szanse na vat, pamiętam że gearbest wysyłał cały czas sweden, a on idzie wolno tylko akurat gdy ja kupiłem telefon, wysłali singapurem...
  • Odpowiedz
mieszniej, w tej samej cenie, możesz wziąć od jutra umowę z urządzeniem, a jak będziesz gapa to tej magicznej cenie


@Unikat: poznań lubi telefony, w przeciągu roku 2 zamówiłem i oba były na cle.
  • Odpowiedz
@cdrw: WER Komorniki

@Wypokowywacz kupiłem za 529zl z wysyłką, no ale doszedł jeszcze VAT 122zł. Swoją drogą jedyne potwierdzenie wartości jakie dałem to screen z Gearbesta - mogłem go równie dobrze zfotoszopować i wpisać mniej xD

No i zamawiałem Xiaomi Redmi 2 a dostałem Lenovo K3 Note lol. W sumie lepiej na tym wyszedłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fallriv: Nie wiem czy wiesz, ale wszystkie paczki laduja w WER Warszawa, a dopiero potem rozsylene sa do innych WERow. Dlatego dobrze jest mieszkac kolo Warszawy bo jest mniejsza szansa na zaplacenie vatu :)
  • Odpowiedz