Wpis z mikrobloga

#lumia735 hej lumiacy, mial ktorys z was stycznosc z serwisem gwarancyjnym nokii? oddalem dzisiaj na gwarancje moja lumie z uszkodzonym gniazdem słuchawkowym i babeczka z playa od razu mnie uprzedziła ze pracują tam chorzy #!$%@?. Kazala mi nawet dołączyć słuchawki, #!$%@?, ze nokia nie dodawała ich do zestawu, mimo to sluchawki trzeba dołączyć!!! nawet te spoza zestawu!!! COOO? A Jeśli używałem 4 różnych par sluchawek, to mam je wszystkie wyslac? jaki ma to wplywa na uszkodzone gniazdo? #logikarozowychpaskow , tłumacze sobie to tym ze panicze z serwisu moga zawsze wine zwalic na wtyczke sluchawek i odeslac klienta z kwitkiem. W kazdym razie telefon do serwisu zostal wyslany bez sluchawek, jednakze mila pani niczego mi nie obiecala!

Gdzie te czasy kiedy oddawalem na gwarancje nokie 6300 i po tygodniu dostawałem naprawioną z wymienioną obudową.
  • 4
@czlowiekkmen: skąd jesteś?
No tak, z tego co widzę, to będzie pięta achillesowa tego telefonu, bo też mam uszkodzone.
Rozkręciłem, żeby zobaczyć jak to wygląda i no szału na mnie nie zrobiło.
Kolejna sprawa, że kobieta z Playa zrobiła Cię w #!$%@?.
Po trzecie, jak stwierdzą, że Twoja wina, to Twoja wina, oni są specjalistami.
Po czwarte, kobieta z playa nie może przecież nic obiecać xD
Kolejne, wysłałeś z tytułu gwarancji,
@Sihill_pl: Po prostu zaintrygowalo mnie to ze kobitka od razu chciala mi dac do zrozumienia, ze nic tego nie bedzie, powiedziała wprost "nasz serwis jest dość specyficzny". Coś czuje ze czeka mnie naprawa na wlasna reke