Wpis z mikrobloga

@blubi_su: O ile oranie Terlikowskiego jest zawsze godne pochwały (choć nie jest to specjalnie trudne), to tutaj akurat strzelił jak kulą w płot: większość państw i narodów na świecie jest młodsza od KK, może Chiny, Iran (licząc jako dziedzica Persji), Egipt, Grecja, Włochy jako dziedzic Rzymu? Od biedy można znaleźć więcej państw, ale to już jest naciąganie - nie ma w tym momencie bezpośredniej kontynuacji pod kątem tradycji państwowych i
  • Odpowiedz
archidiecezja katolicka.


@blubi_su: Te, ale jak już chcesz się bawić w mirkowego antyklerykała, to przynajmniej naucz się podstawowych pojęć, bo wstyd walić takie byki.
  • Odpowiedz
@wolodia: Alez to proste.
KK jest organizacją - Tak
Wiek nie ma znaczenia :)
@wolodia: ojtam nie znam się na tych ich korporacyjnych stopniach budynków. Nie interesuje mnie to. A i jestem antyklerykałem od wieeeelu wielu lat, wiele wcześniej zanim powstał wykop :)
  • Odpowiedz
@blubi_su: Mylisz się, bo riposta miała nawiązywać do porównania Terlikowskiego: narody są wieczne, a UE jest chwilowym wybrykiem historii (i chodzi tylko o kasę). Dobieranie do tego organizacji, która swoim wiekiem zawstydza większość państw europejskich, jest delikatnie mówiąc nietrafione. Co sprawia, że ta riposta nijak nie pasuje do wypowiedzi Terlika - tylko w kwestii kasy.

ojtam nie znam się na tych ich korporacyjnych stopniach budynków. Nie interesuje mnie to


@
  • Odpowiedz
@wolodia: Nie musze znać struktur, widziałem dostatecznie wiele, pracowałem dla nich w kurii, widziałęm to od środka, przekręty finansowe, pralnie kasy, fałszywe konta, fałszywe strony internetowe, fałszywe fundacje zakładane na kurię. Mam dużo danych na temat ich przekrętów. Uważam KK za organizację przestępczą z zajebistym marketingiem. To trzeba im przyznać.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Ale mnie w tym momencie nie interesują Twoje poglądy i ich źródła - odnoszę się wyłącznie do tego, że zabierasz głos w temacie, w którym masz spore braki w wiedzy.

pracowałem dla nich w kurii


@blubi_su: Pracowałeś w kurii i to jeszcze nie jako kierowca, a nie wiesz co to jest diecezja? To trochę jakby pracować w sztabie wojewódzkim WP i nie wiedzieć co to jest okręg wojskowy. Wybacz bezpośredniość,
  • Odpowiedz
@blubi_su:

"Kocham angielskie motocykle, czeskie piwo, szkocką whisky, szwajcarską wołowinę, fińskiego Linuksa. Nie rozumiem nacjonalizmu, wandalizmu, religijności i muzyki pop. Nienawidzę cynamonu i śniegu. Dziecko stanu wojennego. Geek as hell :) """


O kuwa, ale raka dostałem xD
  • Odpowiedz
pracowałem dla nich w kurii, widziałęm to od środka, przekręty finansowe, pralnie kasy, fałszywe konta, fałszywe strony internetowe, fałszywe fundacje zakładane na kurię. Mam dużo danych na temat ich przekrętów. Uważam KK za organizację przestępczą z zajebistym marketingiem. To trzeba im przyznać.


@blubi_su: no to idź z tym do telewizji albo prokuratury
  • Odpowiedz
Pracowałem jako outsourcer IT, w kurii na Nowogrodzkiej w Warszawie. Dane trzymam :) I udostępnię w odpowiednim czasie :) Zawsze warto mieć jakąs karte przetargową.


@blubi_su: Z całym szacunkiem, ale brzmisz trochę jak Stan Tymiński i jego "teczka". Druga kwestia - przeszkadza Ci to, że KK zdobył takie wpływy w państwie i społeczeństwie, to zamiast zgłosić poważne przestępstwa, wypełnić swój obywatelski obowiązek i uderzyć w znienawidzone KK, to trzymasz dowody
  • Odpowiedz