Wpis z mikrobloga

@Woda_Mineralna: Jak mam w samochodzie 735 przymocowaną na szybie to spotify gra lepiej niż głośniki w moim clio :D Tak samo jak ktoś do mnie dzwoni to z uchwytu odbieram i włączam tryb głośnomówiący. I mnie dobrze słychać i ja wszystko dobrze słyszę, pomimo że w samochodzie trochę głośno.
  • Odpowiedz
@Woda_Mineralna: perfect music albo core music próbowałeś?
@glosnik: Nie wiem w sumie, jak słucham z głośnika to tylko w samochodzie więc zawsze ustawiam w miarę głośno. Jak się zastanawiasz czy z Twoim głośnikiem jest coś nie tak i chcesz oddawać na gwarancję to mogę dzisiaj koło 1 w nocy sprawdzić jak działa przy cichym odtwarzaniu u mnie.
  • Odpowiedz
@glosnik: Akurat miałem możliwość sprawdzić. Ustawiłem cicho (2-3) no i muzyka sobie leci ale szumienia nie było, przyłożyłem głośnik do ucha i ooo panie, szumi jak cholera, zwiększyłem głośność do 14+, przyłożyłem głośnik do ucha i 0 szumów. Czyli widocznie to co napisałeś to prawda ale tych szumów i tak nie słychać dopóki nie przyłożysz głośnika do ucha. Przynajmniej u mnie (ale ja mam trochę wadę słuchu, więc możliwe, że lekko
  • Odpowiedz