Wpis z mikrobloga

@LaPetit: trochę dziwne, że się nie bronił
wiem, że łatwo mówić siedząc przed monitorem, ale miał kilka niezłych okazji do kontrataku :)
Przewaga liczebna pewnie też zrobiła swoje
@epi: sądzę, że właśnie ta przewaga liczebna zrobiła swoje. Podszedł jakiś cieć z typkami no i nie było wyjścia. Szkoda, że jeszcze karyna zarobiła. Ale w takiej patoli, karyna zawsze zarobi.
@jarlaXe: tak, oficjalna wersja jest taka, że to seba, który walnął jakiejś karynie i go tu dopadli. A całe zajście miało miejsce z 10 lat temu jak nie więcej.

Wszędzie jest patola, nie wiem tylko po co po tylu latach rzucać filmik pod tag Łódź? Można znaleźć pełno nowszych z innych miast ... echh. Coś jak TVN albo Trwam.

@zielonarozowa: @LaPetit:
@npsr: Bo Łódź już dawno zrobiła się takim chłopcem do bicia i każdy żart o patologii wszelkiej maści przywodzi ją na myśl w pierwszej kolejności. To się odgrzewa takie kotlety, bo przecież hehe, Łódź jest syfem jak Radom, jak wy możecie tam mieszkać. ;-) O innych miastach pewnie mniej bawi.
@zielonarozowa: Dla tego ruszamy niebawem z Przygodą (jeśli go pamiętasz, bo usunął konto niedawno) i @piksel169 na miasto z kamerką i pokażemy, że ludzie, którzy hejtują LDZ zupełnie jej nie znają :P
Btw. Jedno z najbezpieczniejszych miast Polski :P
@zielonarozowa: Zrobimy tu porządek. Oczywiście nie wspomniałem o @epll który ma ogromną wiedzę o podziemnej Łodzi, którą też pokażemy :P Zamiast "Oka śledzia" będzie spacer rzekami w Łodzi np :)
Pokażemy, że to jedno z fajniejszych miast Polski i jest co tu robić :)
@npsr: No i elegancko. Jakiś czas temu chcieliśmy trochę spróbować przedstawić Łódź inaczej. Było sporo pomysłów, ale się rozeszło po kościach, bo zaraz rozjeżdżamy się po kraju i uznaliśmy, że potem - na odległość - taki projekt byłby słaby. Zatem dopinguję i będę wasze poczynania chętnie śledziła. :-)
@zielonarozowa: Planujemy pierwszy odcinek puścić za jakiś miesiąc. Póki co testujemy sprzęt, ustawiamy wywiady itepe, ale jak chcesz to zawsze możesz wystąpić gościnnie, podrzucić jakiś pomysł albo w ogóle dołączyć do załogi :)
Nie robimy tego dla kasy. Zamierzamy świetnie się bawić i pokazywać debilom, że są debilami :) A Łodziakom, że nawet często nie wiedzą jakie ich miasto jest zajebiste :)
@jarlaXe: @npsr: a widzieli #gimbynieznajo? Tak, wiem, że to nagranie jest starsze od internetu. I gdy sobie o nim przypomniałem, miałem problem ze znalezieniem go w necie. Już chciałem go uploadować z dysku. U mnie plik ma datę 2005. Ale może być starszy.