Wpis z mikrobloga

Jest tu jakiś fachowiec od win 10?

Czołem mirki, za chwilę dostanę raka albo krew mnie zaleje. W Windows 10 mamy pod komputerem takie foldery jak: Dokumenty, Muzyka, Obrazy, Pobrane, Pulpit etc... Wszystko chcę trzymać na dysku D: i nawet mi się udało z każdym ww. folderem tylko te Obrazy nie chcą zmienić lokalizacji. Czego bym nie zrobił dostaję komunikat: Odmowa dostępu. Szlag mnie trafi. Pomocy.
#windows10
  • 9
Dzięki za zainteresowanie bo mam ochotę się rozpłakać...

Po kolei: W windows explorer pod ikoną komputera mamy foldery systemowe: Dokumenty, Muzyka, Obrazy, Pobrane, Pulpit, Wideo. Wszystkie dane chcę trzymać na dysku D: (dokumenty, filmy pobierane pliki i obrazki). W czterech systemowych (Dokumenty, Muzyka, Pobrane. Wideo) mogłem zmienić lokalizację z domyślnej na taką jaką ja chcę a ten #!$%@? folder Obrazy z uporem maniaka daje mi: odmowa dostępu. Myślałem, że to coś z
nie... to się nie dzieje na prawdę... mam dosyć... to jakaś kosmiczna bzdura... nic, ale to nic nie pomaga... przypisał się ten #!$%@? folder do tego #!$%@? OneDrive i nic, ale to nic tego nie jest wstanie ruszyć.... koszmar