Wpis z mikrobloga

@fervi: Ale nie rozumiem po co jest ta dyskusja? Napisałem, że w moim iphonie 5S jest czujnik gdy jest zbyt gorąco, a Ty gadasz że stary telefon, że #!$%@?, że jakas reklama. Nie ogarniam, ale wdałem się w tą dyskusje
@nieewiemkuhwa: Napisałem, że tak stary telefon jak iPhone 6 (który ma małą wydajność) nie powinien się grzać, bo ma małą wydajność. Chyba, że w piekarniku.

Niektóre (tablety) z Androidem mają taką wydajność, że niektórzy myślą (a może nawet stosują) wentylatory, by to chłodzić.
@fervi: Miałem Motorole Atrix (telefon z 2011 roku) i strasznie grzał się przy przeglądaniu internetu przez 3G, na wifi trochę mniej, więc dlaczego iPhone miałby się nie grzać, słabszy od tej Motoroli raczej nie jest.
@vxrd: Ja mam droida 4, miałem Atriksa i się nie grzał (przy podstawowych rzeczach, bo jak odpalę emulator N64 to się grzeje)

Tylko daleko do temp krytycznej(70 stopni)
@kruszyn1: U mnie się jakoś nie pojawia, bo parę razy mi się wyłączył. Nawigacja, Yanosik, Spotify na Bluetoothie, ale najgorsze jest ładowanie. Od tego grzeje się najbardziej.