Wpis z mikrobloga

Dlaczego te chińczyki tak robią? Zasilacz chiński zamiennik do laptopa kupiony tylko dlatego,, że na inny trzeba było czekać. Touchpad działa nieprecyzyjnie, a po połączeniu monitora są zakłócenia (podpięty przez kabel vga).
Otworzyłem ten zasilacz (właściwie to sam się otworzył po tygodniu używania) i w środku zobaczyłem że brakuje paru części. Przecież ichabod koszt w Chinach to pewnie 2 zł i zasilacz działał by jak ta lala. Ale nie.

#elektronika #laptopy #komputery #zasilacze
bodzi_dzwunik - Dlaczego te chińczyki tak robią? Zasilacz chiński zamiennik do laptop...

źródło: comment_gsPbCOixzAlbQAVJ2c90V6aItl14ZoDI.jpg

Pobierz
  • 15
@gasnik: To że kiepski to mało powiedziane. Cóż prznajmniej działa. Nawet jeśli te płytki są dla różnych modeli to tak czy siak skopali sprawę. Pewnie napięcie jest niestabilne i przez to są jakieś zakłócenia na monitorze a kursor po dotknięciu touchpada dostaje drgawek. Parę kondensatorków i innego badziewia więcej i byłoby ok.
@elektryczny_mariusz: lapek jest wart moooże ze 150 zł, szczególnie że ostatnio pękła mi matryca i mam 7 letniego lapka bez ekranu, z baterią która ładuje się kilkanaście godzin (nawet wymiana nie pomogła, tak było jak jeszcze oryginalny zasilacz był sprawny). Aha kupiłem pół roku temu dysk wd 500gb i on zawyża wartość tego sprzętu, coś jak zimówki i pełny bak w cinquecento.

a zasilacz kosztował chyba 30 zł xD

Po kupnie
Zasilacz chiński zamiennik do laptopa kupiony tylko dlatego,, że na inny trzeba było czekać. Touchpad działa nieprecyzyjnie,


@bodzi_dzwunik: Whoaaaa! A ja myślałem, że zwariowałem, kiedy ostatnio do mojego Lenovo kupiłem na Allegro zasilacz i musiałem go odesłać, bo ... touchpad działał nieprecyzyjnie :D
Wtedy myślałem sobie - WTF? Jak zasilacz może mieć wpływ na touchpada? Twoja i moja historia dowodzi, że ma :)