Wpis z mikrobloga

Wpis o tym, jak gazeta #wyborcza z #rzeszow prowadzi konkursy.

Najpierw pojawił się artykuł oraz informacja o konkursie, gdzie do wygrania były karnety na #cieszanowrockfestiwal : LINK
Zdziwił mnie nieco brak informacji o terminie rozstrzygnięcia konkursu (podano tylko info o terminie przyjmowania maili), dziwił mnie także brak prośby o podanie imienia i nazwiska w mailu ale myślę sobie - ok, co mi szkodzi napisać parę zdań.

Dni mijają, minął też 02.08.2015, do którego to można było wysyłać odpowiedzi, tak więc zacząłem szukać informacji kto wygrał. Co znalazłem? Znalazłem TEN WPIS na fb i co ważniejsze - zdawkową informację w komentarzach.

Super. Czyli na pytanie kiedy wyniki informują, że się kontaktują telefonicznie lub mailowo, a na następne pytania już nikomu nie odpowiadają.

Gazeta nie publikuje więc informacji o tym kto wygrał, tylko kontaktuje się telefonicznie ze zwycięzcami, czyli nie wiadomo z kim. Może to rodzina osób tam pracujących, może znajomi, może faktycznie osoby, które udzieliły najciekawszych odpowiedzi.

Ktoś powie że się czepiam, ze to przecież oczywiste, ze takie konkursy są ściemą. Ja powiem, że jeśli ktoś realizuje konkurs, to oczekiwałbym jednak zwykłej ludzkiej uczciwości...a przy takim zachowaniu ciężko w nią tutaj niestety uwierzyć.

#konkus #przemyslenia #oswiadczenie #oszukujo ?
  • 5
  • Odpowiedz