Wpis z mikrobloga

#windows #windows10 #pomocy #komputery #znowupsujo
Popsułem kolejne urządzenie instalując windowsa 10. Najpierw telefon, teraz tablet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zainstalowałem magiczny program zmieniający tło przy ekranie logowania (w sensie tam gdzie się już hasło wpisuje, nie to wcześniejsze), no i nastały czasy bardziej magiczne (przedstawione na filmiku). Wywala czasem problem z logonui.exe.
Tablet to Lenovo Yoga 2 11'.
Zrobiłem już pendrive z win10 na nim, ale nie mam pojęcia jak z niego skorzystać, bo odpalona instalka z usb nie obsługuje ani klawiatury na usb, ani ekranu dotykowego, co za tym idzie jestem bez urządzeń wskazujących, bo usb jest podpięte pod jedyne wejśćie USB. Ma ktoś pomysł jak to ruszyć.?
Slasiu - #windows #windows10 #pomocy #komputery #znowupsujo
Popsułem kolejne urządze...
  • 7
@Slasiu: CUDA to ja mam w karcie graficznej ( ͡ ͜ʖ ͡). A poszukaj na stronie producenta jakiego kolwiek iso. Naprzykład Ejser daje na stronie ISO ze ze$anymi sterownikami przez co po formacie komp chodzi gorzej niż przed.
@PrzemekWolw: odżył (na chwilę), bo udało mi się jakimś cudem odpalić ten tryb z zaawansowanymi opcjami, przywróciłem go do stanu początkowego i nawet działał, później pobrał sobie jakiś update i znowu zdechł ;_; no i nie działało mi wyjście słuchawkowe, a próby instalowania sterowników? meh.