Wpis z mikrobloga

Mireczky muszę ogarnąć konto żeby mieć na studiach skąd wypłacać hajsy.
Do tej pory operowałem cały czas gotówką i wstrzymywałem się od banków jak się tylko dało. Ale w końcu trzeba jednak przeskoczyć.

Teraz pytanie. Poszukuję banku w którym będę mógł założyć konto. Dostanę kartę żeby normalnie wypłacać dolany z bankomatu i nie będą mnie przy tym kasowali jakoś tragicznie za wszelkie transakcje/prowadzenie konta.

Co wybrać najlepiej?
Ktoś/coś?

#mirkohalp #pytanie #finanse #studbaza też otaguję, bo pewnie kazdy przez to przechodził.
  • 13
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Inteligo, mam 10 lat i polecam bardzo ;)
Super obsługa telefoniczna darmowa (mają cierpliwość do zgłoszeń typu "yyyyy, wie pani, zapomniałam sobie znowu PIN do karty") - bank w pełni internetowy, ni ma placówek. Ja mogę wypłacać za darmo tylko z bankomatów PKO BP i BZW BK. Karta kodów, darmowe karty płatnicze i w sumie wszystko (tylko nie wiem, czy nie przy określonych wpływach, ale chyba nie..)
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Ing , darmowe przelewy, darmowe prowadzenie konta, karta darmo - wszystkie bankomaty (lub za 7 zł jeżeli w miesiąc kartą nie zapłacisz co najmniej 300zł) bardzo dobra subiektywnie bankowość online, ... na razie nie słyszałem by mieli większe awarie lub ataki hakerskie (mają np blokadę przed przypadkowym przelaniem $$ na konto hakera gdy kopiuje się nr konta), brak tokenów (w przypadku większych przelewów, potwierdzenie kodem sms)
obczaj bph (konto lubię to). 0 cbn za prowadzenie i 0cbn za karte pod warunkiem wykonania nią w miesiącu 3 opłat (kwota bez znaczenia). i maks. 50 cbn miesięcznie keszbeku za operacje kartą (chyba 3% od kwoty)


@teh4esz: Nie 3, a 4 transakcje są wymagane, aby karta była darmowa. I nie ma już promocji na cashback (dotyczyła tylko kont założonych do 30 czerwca 2015).

t-mobile usługi bankowe (dawne alior sync) -
@Wyrewolwerowanyrewolwer: Ja mam konto w Millennium i mogę polecić. Nie ma żadnych opłat za prowadzenie, żadnych opłat za transakcje - ogólnie all free, masz wszystkie bankomaty (bodaj nawet na świecie) za free.
Warunek jest jeden - jedna transakcja kartą miesięcznie, na nieważne jaką kwotę. Lepszej oferty chyba nie ma.