Wpis z mikrobloga

@FrauWolf: no tak, garnitur lepiej leży, żona szczuplejsza i ładna córka którą się będą interesowały tylko tabloidy i stuleje z wykopu. Nic więcej póki co nie widzę.
@QEDUO: ale czemu komuś odmawiasz poczucia ekscytacji z tego powodu? :) przecież wiara w drugą osobę to fajna sprawa, ale może i Ty się przyjemnie zaskoczysz :) i nie, nie głosowałam na Dudę, ale czemu by nie dać mu szansy? :)
@ruthemann: To co prezydent jako osoba wierząca nie może mówić otwarcie, że jest wierzący. Co masz do ludzi wierzących? Przecież ateiści nie wszyscy ale nie raz jak ostatnie #!$%@? nawracają się przed śmiercią... I na ch.j jak całe życie pierdo.. ,że to zabobony wiara itp.
@JavaEngineer: To nie ateiści, tylko #!$%@? bez przekonań się nawracają. Albo ludzie z demencją, od dawna jest znana pozytywna zależność między upośledzeniem umysłowym a wiarą.
Dla mnie to wstyd, prezydent który otwarcie przyznaje się do zabobonów. To prawie poziom mszy za deszcz albo zmianę pogody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ruthemann: hahah
PWN - "ogół wierzeń i praktyk opartych na przekonaniu o istnieniu mocy nadprzyrodzonych, które mogą sprowadzić na kogoś nieszczęście lub ustrzec go przed nim"

Wiara religijna – postawa osobowa różnie definiowana ze względu na to, iż jest jednym z najważniejszych i najbardziej podstawowych ludzkich fenomenów. Pod wpływem intelektualizmu platońskiego, rozróżniającego między mniemaniem (gr. doxa) a wiedzą (gr. episteme), w myśli europejskiej uważano nieraz wiarę za niepełne poznanie i wstęp
@JavaEngineer: mój bul dupy? To ty nie trawisz, że wierzysz w bajeczki :) I gdzieś cię gryzie, bo wciąż komentujesz. Wrzuciłeś z dupy definicje. Co to ma do wiedzy o funkcjonowaniu świata? Poziom nauki jaki już osiągnęliśmy jest taki, że trzeba być debilem by wierzyć w bogów. A debilem chyba nie jesteś, skoro mienisz się inżynierem. No ale cóż, każdy ma niezbywalne prawo do bycia debilem :)