Wpis z mikrobloga

@Krowaniemowa: 1. Nie rozumiem jak mozna nie dbac o swoje cialo i nie probowac stac sie atrakcyjnym dla drugiej osoby
2. Mimo, ze czasami nie chce mi sie isc na trening zdaje sobie sprawe jak bardzo polepsza to moje samopoczucie i daje radosc
3. Zycie jest o wiele lepsze kiedy wyglada sie na silnego, a nie slabego
@Krowaniemowa: bo sport towarzyszy mi od gówniaka i bez niego mi #!$%@?, bo lubię dobrze wyglądać i w każdej chwili stanąć nagi bez kompleksów, bo mam nieporównywalnie większą świadomość swojego ciała, bo poza fizycznym aspektem sport daje mi dużo psychicznie, bo mając np. siłkę wiem, że nie potrzebuję upijać się/ćpać/palić i ogólnie uciekać w nałogi, bo do tej pory absolutnie nic nie dawało mi tyle szczęścia co dobry trening i pokonywanie
@Krowaniemowa:
1. Lepsze samopoczucie.
2. Chęć bycia sprawniejszym, silniejszym, wytrzymalszym itp.
3. Sam patrzę z większym respektem na tych, co biegają, trenują więcej ode mnie.
4. Ogólnie tak no.. #!$%@? jakiś szajs by zaruchać.
@Krowaniemowa:
1. bo mam poczucie, że coś dla siebie robię i się rozwijam
2. dla zdrowia
3. dla lepszego wyglądu
4. siła też się w życiu przydaje
5. większa pewność siebie
6. jest co robić w wolnym czasie
7. bo targanie ciężarów jest przyjemne
pewnie coś jeszcze by się znalazło
@Krowaniemowa: chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!! kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!! najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!! MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!!