Wpis z mikrobloga

@PawelPe: w pl z legitką studencką masz 6% jak sie potargujesz to 7% a jak pojdziesz na otwarcie ispotu (tylko w dniu otwarcia sprzadaja ponizek kosztow) to 10% znizki od cen z apple.pl

polecam kupowac tylko u authorised apple reseller i nie polecam serwisów ispotu
@PawelPe: zależy jaki budżet. polecam zainwestować od razu w ram. dopisałbym dysk większy ale skoro nie potrzebujesz jakiś dużych pojemności to nie warto
@PawelPe: moim skromnym zdaniem lepiej brać bazowego 13'' mbp bo masz lepszy procek, chłodzenie, więcej portów, 8gb w podstawie i nieco lepszą grafikę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeżeli boisz się o budżet to lepiej do tego nie dokładać już nic, bo to droga zabawa. ewentualnie apple care jeżeli chcesz mieć wsparcie/gwarancje "premium" przez 3 lata.

To co wysłałeś to 2012. Lepiej powiedź jaki masz budżet, będzie prościej.
@adiqq: chciałbym się zmieścić w 4,5 - 5 tys. Tak jak mowię. Tekst, filmy, filmy online, streamy, wycinanie klipów z filmów. W sumie chyba tyle. Pomożesz?:)
@PawelPe: niestety nie znam fińskiego niestety żeby ci coś dokładniej doradzić... ale sprawdź jakie są ceny w "mniejszych" sklepach elektronicznych tam bazowego pro 13'' 2015

Z tego co widzę to tam ceny są dość podobne co u nas, więc na jakiś lepszy deal bym nie liczył. Zainteresuj może się czy nie mają jakiegoś programu 'tax return' dla turystów, wtedy byś był do przodu o jakieś 200 euro. Ale nie wiem czy
@adiqq: to jest ten z 2012? Czy AIR mi nie wystarczy? Czy jest jakiś bunt przeciwko AIR?:D bo jakoś tak każdy doradza pro a ja nie wiem o co chodzi :D.

P.s. Dzieki za pomoc chłopaki!