Wpis z mikrobloga

Piękna sprawa :) FIFA 16 będzie zawierać 9 nowych stadionów, ale jeden z nich będzie wyjątkowy... Fratton Park, stadion Portsmouth grającego obecnie w 4. lidze angielskiej.

Skąd jego obecność, skoro wszystkich licencjonowanych obiektów w nowej FIFIE będzie raptem 50 (w tym zaledwie 6 z Bundesligi i 4 z La Liga)?

Jest to gest na cześć Simona Humbera, wieloletniego dyrektora kreatywnego serii FIFA, ojca m.in. trybu Ultimate Team, który w kwietniu w wieku 45 lat przegrał walkę z rakiem. Simon był wielkim fanem Portsmouth, więc koledzy uznali, że będzie to najlepszy sposób, by uczcić jego pamięć.

Dodatkowo, grając na stadionie Portsmouth dostrzeżecie mały bukiet kwiatów ułożony obok jednej z bramek - dokładnie w taki sposób, jak po jego śmierci zrobili to kibice i działacze Portsmouth.

W realu.

()

#pilkanozna #premierleague #fifa #fifa15 #fifa16
futbolove - Piękna sprawa :) FIFA 16 będzie zawierać 9 nowych stadionów, ale jeden z ...

źródło: comment_yl4Rc1hAVg5ND4BujmEKnAOms4tSLeS5.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
Niech skryptowanie usuną, to będzie dużo lepszy gest nie tylko dla niego, ale i dla całej społeczności.
  • Odpowiedz
@futbolove: Nie gram w piłkę na kompie od PES 6, ale z konsolą dostałem FIFĘ 15. Byłem w szoku, że polska liga nie ma stadionów. Teraz się dowiaduję, że w następcy będzie ich tylko 50 ; o. Jak dla mnie to straszna bieda. Kumam - licencje, modelowanie, optymalizacja, no ale #!$%@?. Ile osób kupuje FIFĘ co roku?!
  • Odpowiedz