Wpis z mikrobloga

Jak się czujesz w tym tygodniu w godzinach pracy i nie tylko z powodu żałoby narodowej z tego co zostanie do tego czasu ten temat nie jest tak jak ja mam jeszcze jedno pytanie napisane przez program Microsoft Outlook Express.

Co #!$%@? xd
No problem z głowy i tak się zmieniłem zdanie to jest z tymi ludźmi biznesu w sumie nie ma co liczyć na pomoc dla powodzian z tym ze nie ma problemu z tym ze nie ma problemu z tym ze nie ma problemu z tym ze nie ma problemu z tym ze nie ma problemu z tym ze nie ma problemu
WTF zapętla się
Cześć, ale nie jestem w stanie powiedzieć kiedy będziesz miała ochotę na coś takiego, co się dzieje, że się tak nie jest tak jak wcześniejsze emerytury i renty z tytułu niezdolności do pracy w charakterze świadka, ale także w przypadku gdy nie ma problemu. Pozdrawiam
Cześć jego pamięci żołnierzy wyklętych w Krakowie i w tamto miejsce w Warszawie w pancernej w Wesołej się w piątek z synkiem się w piątek z synkiem się w piątek z synkiem się...

Lol zapetlil się
@Dzyszla: the page up there with you and your family and friends and family members and friends and family members and their families and the second half of the earth chomikuj pl i tak nie jest to dla mnie tak oczywiste jest to dla mnie tak samo jak w temacie wiadomości