Wpis z mikrobloga

Dlatego właśnie żałuję, że mistrza nie zdobyła Legia. Ostatecznie różnica była niewielka, a Legia przynajmniej w jakiś sposób jest ograna w europejskich pucharach (LE ale zawsze to coś). Poza tym myślę, że raczej Berg nie #!$%@?łby takiej maniany i Legia przynajmniej grałaby napastnikiem.

#mecz #ligamistrzow
  • 10
  • Odpowiedz
@vechi: Największym kłamstwem jest #!$%@? o tym Celticu. Przecież Celtic a FC Basel to jest jak Śląsk czy Górnik Zabrze a Legia.
Ludzie, Celtic w Europie:
2011/2012 3 miejsce grupa LE (nie weszli do LM)
2012/2013 1/8 LM
2013/2014 4 miejsce grupa LM (tylko 3 pkt)
2014/2015 Wjeb z Legia (6-1) i potem odpadnięcie z Mariborem-> LE 1/16

Basel
2011/2012 1/8 LM
2012/2013 4 El. LM (odpadnięcie z Cluj) 1/2 finału
  • Odpowiedz
@wykoptomka: Nie jestem januszem futbolu i oglądałem poprzednie edycje LM. Doskonalę zdaję sobie sprawę, że Basel to nie jakieś ogórasy, bo w LM występują regularnie i potrafią ogrywać absolutnie topowe drużyny. Podobnie Celtic, który obecnie jest cieniem samego siebie. Aczkolwiek z tego co wiem, po tym jak Legia rozbiła Celtic, Maribor ledwo co wywalczył ten awans. Więc dla mnie, LM była wtedy na wyciągnięciu ręki (o ile Legia dostałaby Maribor). A
  • Odpowiedz
@vechi: Wszystko byłoby spoko, tylko że to gdybanie totalne. Fakt, że Maribor minimalnie wywalczył awans nie ma żadnego znaczenia. Tak samo mogę napisać, że gdyby nie kontrowersyjna czerwona kartka w Poznaniu, Lech walczyłby o awans. Na wyciągnięcie ręki była LM w zeszłym roku, ale czy to nie jest tak, że Legia miałaby zupełnie inne losowanie, niż Celtic?
Liga czy ostatni mecz o SP to jedyny wyznacznik, bo nie opiera się na
  • Odpowiedz