Wpis z mikrobloga

@takijakislogin: Dodajesz jako tekstowy o treści "v=spf1 mx -all", w przypadku gdy Twój serwer webowy jest osobno z mailowym i wysyła jakieś powiadomienia itp. to umieść "v=spf1 a mx -all". Pamiętaj o tym aby rekordy mx oraz a były określone. Tak na marginesie, google nie boli ;]
@nad1r: Cóż, powoli próbuję ogarnąć o co w tym chodzi, jednak ilość informacji trochę mnie przytłacza. Moje rekordy wyglądają jak jak na załączonym obrazku.
Nie wiem czy to ma znaczenie, ale gdy odbieram maila wysłanego z tego serwera to w nagłówku mam:
Received: from smtp3.home-whs.pl (smtp3.home-whs.pl. [46.41.156.250]) - przypuszczam, ze ten adres również jakoś muszę dodać. Co o tym sądzisz?
Pobierz takijakislogin - @nad1r: Cóż, powoli próbuję ogarnąć o co w tym chodzi, jednak ilość ...
źródło: comment_5NgvYRKSjlJF7vvAzlJ16RBVLbxzPbed.jpg
Ten rekord txt dotyczący spf coś dziwnie wygląda, nie wiem czy to błąd czy na siłę wbiło Ci tam "?".
Nagłówek "from" określasz w programie/skrypcie wysyłającym maila, nie w dns. Pewnie nie jest określony i dla tego ładuje tam nazwę hosta.