Wpis z mikrobloga

Miałem tą nokie, była kurna nie do zdarcia, latała po pokoju po podłodze po betonie, wszędzie, do dziś działa (tylko ekran za 10 zł sobie wymieniłem). I miała i gg i opere mini i gry nawet nie takie złe :D bateria 4-6 dni trzymała, jeden z moich ulubionych telefonów. Aparat kozak zdjęcia. Używka kosztuje jakies 50 zł.
#nokia #n70 #staretelefony
t.....i - Miałem tą nokie, była kurna nie do zdarcia, latała po pokoju po podłodze po...

źródło: comment_HOjWmSPdlf9cqph8crjIqwk9K7gTaPiq.jpg

Pobierz
  • 15
@ttinyowski: Od kilku lat mam starego już smartphone'a Samsung Galaxy S, spadł mi ze 30 razy z różnych wysokości na różne powierzchnie i nic mu nie jest. Także już się tak nie podniecajcie tymi starymi telefonami "nie do zdarcia", bo to wszystko zależy od farta.
@elemenTH: Samsung używa obiektywów Sony, a iPhone'y od 1 do 5 (wliczając 5 i 5s) miały aparaty chyba z dupy.
W 2007 roku, gdy można było kupić Nokię N73/N95, pierwszy iPhone miał aparat jakości ziemniaka, bez flasha... Ba! Nawet filmów nie można było nagrywać.

Aparat kozak zdjęcia. Używka kosztuje jakies 50 zł.


@Matlaw: cena z dzisiaj sugeruje, że aparat jest teraz kozak bo wtedy co był faktycznie dobry to nie kosztował 50zł tylko z 500 czy więcej a sony ericsson k750 czy K800 i tak robiły lepsze :)

Poza tym nie ważne kto jakich podzespołów używa, nikon w swoich lustrzankach ma sensory sony ale widocznie potrafi je lepiej oprogramować bo ta sama matryca w nikonie
@elemenTH: Ja tu nie robię bojówki Sony czy czegoś w tym stylu...
Stawiam, że Nokia N70 w dniu swojej premiery mogła kosztować coś koło tysiąca, albo dwóch... Jak patrzę na moją E65, to uwierzyć nie mogę, że kiedyś trzeba było na nią bulić 1800, a ja ją kupiłem prawie rok temu za 40zł