Wpis z mikrobloga

#hamakboners
@mlek: (albo ktoś kto korzystał z tego hamaka)
Hej. Widzę że jesteś ekspertem :)
Mógłbyś mi powiedzieć co sądzisz o:
http://allegro.pl/lekki-hamak-turystyczny-z-pokrowcem-oliv-nowy-i5356007171.html
Ty polecasz Ultralight by Lesovik, ale takowy kosztuje 250zł, waga podobna, a rzadko śpię na dworze i nie wiem czy będę często korzystał / będzie mi się podobać taki typ spania. Więc patrzę na cenę.
Pobierz s.....k - #hamakboners
@mlek: (albo ktoś kto korzystał z tego hamaka)
Hej. Widzę że...
źródło: comment_ionhbZiFxnZaAvfJCDxxLVIsxLouCVtr.jpg
  • 5
@serok: te siatkowe to tragedia, Lesovik ma tez bardzo dobre hamaki za 180zł, a jesli nie chcesz wspierac polskiego niezaleznego producenta to kup sobie jakiś mniejszy DD Hammock. Ale serio- lepiej brać 3x1.5 m nawet jak nie śpisz tylko chcesz się zwyczajnie pobyczyć nad jeziorem.
@serok: a, jeszcze coś- jak nie zalezy Ci na wadze i masz troche samozaparcia to mozesz sobie uszyc samemu, wtedy wyjdzie najtaniej i duzo lepiej niz ten z siatki. W sieci jest od holery poradnikow i innych DIY
@serok: ja od 6 lat uzywam TrekMates z moskitierą którą sobie przerobiłem po 2 latach. Całość jest chyba na takich samych rozmiarach jak lesovik. na pewno z moskitierą waga nie przekraczała 500g z linkami. nie widze już tego modelu na cenerii ale jest wersja bez moskitiery za około 100zł. od czasu do czasu można produkty tej firmy wyhaczyć w tkmaxx