Wpis z mikrobloga

@murgal: To jest rozbudowany CMS o dużych możliwościach. Stronę sam robiłem korzystając z dostępnych narzędzi. Moim zdaniem nie jestt brzydka, wręcz przeciwnie - mnie i moim klientom się podoba. Ma być prosta i zawierać tylko najbardziej potrzebne informacje.
Co do bugów to nikt wcześniej żadnych nie zgłaszał.

Jaka strona Twoim zdaniem jest "ładna"?
  • Odpowiedz
@murgal: Polską wersję językową olaliśmy (chodzi mi o dział News na stronie głównej). Zastanawiam się czy całkiem języka Polskiego nie wywalić. Nie mamy klientów z Polski więc nie widzę potrzeby aby posiadać stronę w tym języku. To nie jest bug, zwyczajnie ta sekcja nie została uzupełniona. Zobacz jak wygląda w wersji angielskiej.
  • Odpowiedz
@R4vPL: google.cn też nie działa. Pojawia się tylko "obrazek" wyszukiwarki a jak klikam w miejsce gdzie powinno się wpisywać zapytanie to przenosi na stronę google.com.hk która nie działa.
  • Odpowiedz
@shogun1978: > Nie mamy klientów z Polski więc nie widzę potrzeby aby posiadać stronę w tym języku.

A mówiłeś, że Burak niszczy ci reputację wśród klientów. Czyżbyś oszukiwał swoich widzów? Nieee... ;/
  • Odpowiedz
@aouye13: Nie pomyślałeś, że może właśnie przez to nie mam klientów wśród Polaków? Nie podoba mi się sposób w jaki do mnie piszesz. Zielonka, która nie robi nic innego tylko szuka haka i się przypierdziela. Kolejne multikonto Corbina albo kogoś innego kogo już zablokowałem? Nie pisz proszę więcej.
  • Odpowiedz