Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

No nie wyczymie, zczarnolistuj sobie tagi dotyczące tatuaży, to będziesz miał problem z głowy. Jak mnie denerwują ludzie, którzy swoje poczucie estetyki i gust uważają za jedyne właściwe.


@iwarsawgirl: Nie mogę, bo lubię denerwować właśnie takich ludzi z wypaczonym gustem :)
@janushek: Mówię ogólnie, na podstawie doświadczenia mojego i znajomych. Jakieś większe dziary kojarzą nam się głównie ze szmatami, a nikt z nas nie chce takich zatrudniać.A tak na marginesie jest to dla mnie całkowicie aseksualne i raczej świadczy o tym, że pod kopułką coś tam niezbyt łączy u dumnej posiadaczki...
@HrabiaZet:

Jakieś większe dziary kojarzą nam się głównie ze szmatami, a nikt z nas nie chce takich zatrudniać

XD
Czyli co, ma większy tatuaż = jest szmatą = puszcza się? Że tak powiem - to jej ciało (chociaż inne słowo na c też pasuje) i niech robi co chce. Idąc dalej tym #!$%@? umysłowym to po co kogokolwiek zatrudniać xD? No bo taki Paweu, student #!$%@?, może ruchać ~3 RÓŻNE kobiety
janushek - @HrabiaZet: 
 Jakieś większe dziary kojarzą nam się głównie ze szmatami, a...

źródło: comment_eLRJNqdFsoh07nibCmMqejin07JpOuXH.gif

Pobierz
XD Czyli co, ma większy tatuaż = jest szmatą = puszcza się? Że tak powiem - to jej ciało (chociaż inne słowo na c też pasuje) i niech robi co chce


@janushek: Niestety ale coś w tym jest, chociaż wiadomo, że to generalizowanie, ale w moim przypadku potwierdzone wieloletnimi obserwacjami. Koledzy mają 2 kluby, organizują też masę różnych imprez,koncertów itp. i powiem Ci, że wszyscy mamy takie zdanie, chyba nigdy nam