Wpis z mikrobloga

planuję wyrwać się z piwnicy i we wrześniu pojechać na sławne derby Belgradu, które mają się odbyć 12.09.
W związku z tym mam parę pytań:
1) ktoś był? poleca, odradza?
2) słyszałem, że bilety można luźno dostać w dniu meczu, ale nie ma chyba co ryzykować i wystarczy przez internet?
3) da się ogarnąć tańszy transport na trasie Kraków - Budapeszt niż 58zł w jedną stronę, który oferuje luxexpress?
4) ma ktoś może informację o której odbywa się ten mecz? i jakie są szanse, że zostanie przeniesiony? nie orientuję się zbytnio w serbskich realiach, a wolałbym uniknąć sytuację, gdy zarezerwuję wszystkie transporty na sobotę a tu klops ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5) jak ktoś ma jeszcze jakieś wskazówki to chętnie poczytam
#pilkanozna #groundhopping nie wiem jeszcze jaki tag, więc wystarczy.
  • 12
@Cinkito: dzięki, czytałem wiele pozytywnych relacji, a zobaczyć takie coś na żywo to dodatkowy smaczek dla kibica piłki nożnej. O ludziach wracających w plastikowych workach nie słyszałem.
@Gall1916: powodzenia cumplu, jak już będziesz to zdaj jakąś relację ( ͡° ͜ʖ ͡°) swego czasu wiele wskazówek i jakiś fajnych stronek do ogarniania biletów i ogólnie groundhoppingu było w jakims numerze tmk+, jak byś był zainteresowany to poszperam :D