Wpis z mikrobloga

@qjava: Widziałem tylko Dance Central, które było znośne nawet dla mnie, a ja się ruszać nie potrafię. Reszta to były jakieś Fable Legends, dziwny Disneyland, zestaw mini gierek. Wszystko strasznie słabe.
@qjava: Masz aplikacje fitness na kinect, całkiem spoko. Co do obsługi multimediów to mam do tego podłączony tuner tv po usb (oficjalny od MS) i Raspberry Pi i nie mam z tym problemu.

Kumpel używa DLNA do streamowania z Plexa (Plex stoi na osobnym kompie i hardcoduje napisy, nie wiem jak wsparcie napisów wygląda natywnie na X1 przy strumieniowaniu).
@qjava: Yo od czasu premiery nowej generacji bylem w pelni przekonany ze kupie PS4, miesiac temu kupilem jednak X-box One. Prawda jest taka ze kineckt, move, czy pierwsze kontrolery Wii, po poczatkowym sukcesie, to jednak kompletna porazka i nikt sie do tego nie przyznaje. Zobacz ostatnie targi, Microsoft, Sony kompletnie olalo posiadaczy ruchowych akcesoriow, a Nintendo zapowiedzialo nowa konsole. Prawda, nie ma nowych gier na kontrolery ruchowe, ale zawsze zostaje mozliwosc
@qjava: co do grania online to grałem raczej w sytuacji kumpel+ja i tu nie było żadnych problemów. Czasami pograłem w Plants vs Zombie i tam czasami zdarzały się problemy, ale to część wynikała z mojego routera, a część z czasowych problemów XBL.

Z tego co kojarzę nie ma żadnego VOD dostępnego w PL. Jeżeli masz podłączony jakikolwiek dekoder to on nim steruje. EPG (w przypadku X1 jest to OneGuide) działa bardzo
@panpe: Cos mi tam w poscie ucielo wiec wkleiam koncowke. stal po 1399 a PS 4 po 1700 za te 300 zl dokupilem golda i Ea acess i ma Fife, Nhl, Nba, Ufc, Titanfala, Batelfielda za free plus jedna gierkan z golda miesiecznie.
@qjava: W tym shareplay chodzi o to ze mozesz sie podzielic gra z znajomym ktory ma konsole a nie ma tej gry, w x jest tez taka funkcja, oprocz tego ten sharing wprowadzony w win 10 w x polega na tym ze mozesz grac w kazda gre z x na kazdym komputerze z win 10 znajdujacym sie w sieci lokalnej, przyjdzie kolega na grilla to bierzesz lapka na podworko i odpalasz
Ps4 czy XBOne? Play mocniejszy


@qjava: Nie patrz na to, że na papierze jest mocniejszy. To nie ma znaczenia bo czy gra jest 1080p czy 900p. Nie widziałem różnicy na 55". Patrz na ilość znajomych z taką samą konsolą, rynek wtórny gier, na kontroler i na exclusivy. W takiej kolejności jak napisałem...
  • 0
@qjava: dla mnie x one. Lepszy pad, Forza horizon, uchodzi za mniej awaryjna, streaming z w10, wsteczna kompatybilność (lepsze kilkadziesiąt tytułów niż wcale).