Wpis z mikrobloga

@Grysik: no właśnie też myślałem o wałach, dobrze prezentuje się też klin, gdzie Odra dzieli się na Kanał Ulgi. Dopiero zaczynam przygode z landkitingiem i mam pożyczoną 2,5m
A Lotnisko w PNW ? Trzeba tam mieć jakieś pozwolenie ?
@Demonium: Tak - musisz pogadać z obsługą lotniska i mieć oczy dookoła głowy. Teraz pewnie tam fruwają szybowce, wiec raczej Ci nie pozwolą, ale pytaj - jak nie ma kursu to powinieneś uzyskać zgodę. 2,5m to Cię chyba nie pociągnie ;)
@Grysik: Za tydzień jade nad morze z kolega, który lata w UK, tam troche lizne tego i owego :) Ale jak znasz się na takich rzeczach i chciałbys mi przekazać to i owo to chętnie skorzystam :) Latawiec zdaje się jest na manetkach < jeszcze go nie rozkładałem :)>
@Demonium: Może bliżej weekendu znajdę godzinkę to mogę pokazać co i jak na poczatek, żebyś sobie kuku nie zrobił. Chociaz latanie na manetkach + 2,5m niewiele da :) przypomnij się koło srody. 5!
@Grysik: Przypomnę się, ale dopiero w drugiej połowie sierpnia :) Wiem, że 2,5 szału nie robi, ale do zaznajomienia się z lataniem powinno wystarczyć, później będę szukał czegoś większego i z barem :) Dzięki za chęć niesienia pomocy :)