Wpis z mikrobloga

Mireczki problem komputerowy mam. Otóż moja mama ma starego laptopa ibm. System Windows Xp. Wszystko chodzi w miarę ok, trochę powoli, ale na jej potrzeby wystarcza i też poza Skype i antywirusem nic więcej nie ma zainstalowanego.
Problem pojawia się przy pracy ze Skype (laptop był naprawiany - podejrzewam reinstalacje systemu, tak mi przekazała) ściągnęłam skype i pojawił się ponownie problem - wyskakuje komunikat :
"W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia" - a nie robię właściwie nic. I w tym momencie nie da rady już nic więcej zrobić, bo to wciąż mi tu brzęczy.
Jakaś rada? W miarę nieskomplikowanym języku?
#laptopy #naprawalaptopow #windows #skype #problem i trochę ##!$%@? bo zawsze jak przyjeżdżam do domu rodzinnego to jeden wieczór nie mój przez ten zasrany komputer
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miauki_szlak: Zrzut z menadżera zadań + specyfikacja laptopa by się przydały, ale najpierw polecałbym przeskanowanie antywirem i sprawdzenie właśnie w menedżerze, czy nie wiszą jakieś procesy, które zapychają ci pamięć RAM.
  • Odpowiedz
@Nasu: jam masz drugą partycję (na tym samym dysku) to możesz przenieść plik wymiany na nią - zawsze to trochę miejsca więcej dla systemu.

Przy okazji przypomniałeś mi, że sam muszę to zrobić ;] thx.
  • Odpowiedz
@Nasu: Pozmieniałam, póki co niby chodzi, ale teraz z chromem problemy... chyba jednak trzeba będzie wezwać specjalistę, nie mam siły na tego kompa.
Dziękuję chłopaki za pomoc ツ
  • Odpowiedz