Wpis z mikrobloga

Stronnictwo proukraińskie dostało mocnego bólu dupy ze względu na artykuł dotyczący pomysłu ukraińskiego deputowanego, by stworzyć obozy koncentracyjne dla ludności prorosyjskiej. Oj, lecą minusy i zakopki... a informacja podana przez UKRAIŃSKICH DZIENNIKARZY z Wołynia.

http://www.wykop.pl/link/2683917/ukraincy-zbuduja-obozy-koncentracyjne-dla-ludnosci-prorosyjskiej/

#ukraina #polska #rosja #donbaswar
tomasz-maciejczuk - Stronnictwo proukraińskie dostało mocnego bólu dupy ze względu na...

źródło: comment_ygWl64gDJfoxkPHGjVVwfPNnKwOXFpSB.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomasz-maciejczuk: to teraz wrzuc zdjecia z innymi facetami i jakies mocniejsze bardziej jednoznaczne bo tak jak na tej fotce niejedena dziewczyna bliskiego kolege obejmuje.
Zalewska uważam za nieprofesjonalna i krytykowalem ja od dawna ale tego typu argumentacja to muł.
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk: Zobaczy Pan Panie Tomaszu, przerosnie Pana cala ta sytuacja. Zaslepienie wrogow Rosji i fanow Ukrainy jest nie do przebicia. Wiem ze sam Pan jest za Ukraina demokratyczna, ale srodowisko proukrainskie jest bardzo naiwne, wrecz dziecinnie naiwne.
  • Odpowiedz
Nie mogą przez to obiektywnie spojrzeć na Ukrainę i jej problemy.


@tomasz-maciejczuk: Akurat dziś rozmawiałam ze znajomymi Rosjanami - tak, Rosjanami - ze Lwowa. Jak można się domyślić, są oni bardzo krytyczni wobec tego, co się dzieje wokół nich. Ani razu im nie zaprzeczyłam.

Jak to się dzieje, że gdy czytam Tomasza Maciejczuka, to widzę tyle problemów? Może chodzi o to, że pomiędzy prawdziwymi stwierdzeniami pojawia się u ciebie sporo
  • Odpowiedz
@aom: ostatni raz piszę: czy osoba otrzymująca pieniądze od ukraińskiej telewizji za robienie pozytywnych materiałów o ukraińskich żołnierzach (propagandówka) oraz będąca w związku z ukraińskim żołnierzem jest osobą OBIEKTYWNĄ jeśli chodzi o kwestie dziennikarskie? Czy może zachodzi konflikt interesów?
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk: Przecież już wiele postów temu potwierdziłam, że zachodzi konflikt interesów:
@aom:

Niżej piszesz, że miała faceta z Ajdaru i dlatego zachodził konflikt interesów. OK.
  • Odpowiedz
@tomasz-maciejczuk: nie przetłumaczysz... gdybyś miał zdjęcia tej Bianki jak ją 5 ukraińców obraca, to nie byłoby żadnych podstaw do stwierdzenia, że zachodzi konflikt interesów, bo przecież ludzie mogą się zabawić, nie?

Jeżeli to nie przeszkadza, to ciekawe co by powiedzieli jakby śledztwo w sprawie zestrzelonego Boeinga przeprowadzali sepsi? chyba nie byłoby do końca obiektywne, no ale analogiczna sytuacja z Bianką jest dla nich czysta...

BTW, ta cała Bianka to nie
  • Odpowiedz