Wpis z mikrobloga

„Szkoda, że Lech nie spotkał się z Wisłą przed meczem z Bazyleą. Poczułby jak może wyglądać europejski poziom” - K. Węgrzyn


@Ammon: Można się śmiać, ale Wisłą naprawdę wysoko postawiła dziś poprzeczkę Mistrzowi Polski
@borikossss: Słowa pana Węgrzyna to 100% prawdy. :) Lechowi przydałby się bardzo taki mecz przed pierwszym spotkaniem z Basel. A tak pewnie znowu zobaczymy Kadara na środku obrony. Niby solidny obrońca, ale moim zdaniem ma cholernego pecha.
@Ammon: @borikossss: Kadar był obserwowany przez Wisłę jako potencjalne wzmocnienie obrony zanim wziął go Lech, wtedy zamiast Kadara podpisano Guzika. Ja pikolę ale Guzik mi się podoba, jest pewny, asekuruje kolegów, dobrze się ustawia i świetnie wyprowadza piłkę. Super gość jest.
@Walec: Może na dobre nam wyjdzie aktualny kryzys w klubie. Kiedyś mieliśmy problem bogactwa i do klubu byli sprowadzani wszyscy, łącznie z tymi przepłaconymi. Aktualnie nie jest już to możliwe i każdy transfer jest dokładnie przemyślany. :) Od kilku okienek transferowych nie można się przyczepić do piłkarzy sprowadzanych przez Wisłę. Wrócą kiedyś dobre czasy na Reymonta.
a pikolę ale Guzik mi się podoba, jest pewny, asekuruje kolegów, dobrze się ustawia i świetnie wyprowadza piłkę. Super gość jest.


@Walec: Dzisiaj powiedziałem znajomemu, że niestety to ostatni jego sezon w Wiśle, bo jak nie złapie kontuzji to w przerwie zimowej, a najpóźniej po sezonie pójdzie do bundesligi za max 2mln chociaż jest warty 5 razy tyle.
że 10 mln? xD Nie pij więcej :D


@laionik: Może mnie poniosło. Ale powiedz mi czy Terry z Chelsea jest dużo lepszy? Co oglądam mecz Wisły to koleś czyści wszystko.Wiem że to tylko liga Polska, ale zobaczysz że za rok już go w ekstraklasie nie zobaczysz :)
@borikossss: Terry? DUUUUŻO lepszy ;) Ostatni bardzo dobry ŚO, który wyjechał i ponoć przerastał naszą ligę gra w Hanoverze. Także daleko do Chelsea a i nie ma co piać z zachwytu nad obrońcą w Polskiej lidze. Nasi zawodnicy ofensywni to parodia ogólnie. Niezależnie od drużyny.