Wpis z mikrobloga

@AndyCup: @wtfagain: Wedlug mnie powinniśmy zrobić co w naszej mocy by to im wepchnąć na glówną. Choćby dla satysfakcji wynikającej z tego, że Wykop jeszcze nie prezentuje tak niskiego poziomu by olać takie sprostowanie bo wychodzi na plus dla kogoś, kogo Wykopki nie lubią.
@Ryu: dzieki za zwrocenie na to uwagi. generalnie staram sie nawet nie dotykac znalezisk o ACTA i okolo tego (chyba ze sa wybitnie ciekawe ;P ) ale akurat to warte jest wejscia na glowna.
@ghostface: O w #!$%@?. Nie będę tego komentowal, bo każdy kto nie jest skończonym zerem wie wszystko co ma wiedzieć o tamtej sytuacji bez mojego mędrkowania się.

@Shepard: Nie ma dla mnie niczego bardziej irytującego niż lemingi wyzywające od lemingów. :)
@Ryu: @Shepard: "Cel uświęca środki" w wersji nastoletniego fanatyka. ;)

Mnie i tak szczerze najbardziej rozbawiły trzy wykopy - ten o tworzeniu nowej partii, ten o rewolucji, i ten który przestrzegał, żeby przypadkiem nie wywołać rewolucji. Coś niesamowitego. <3
@DuPont: Przyznam szczerze, że byłoby mi osobiście szkoda. Wykop straciłby 1/3 rozsądnych komentarzy pod większością znalezisk. Ja mam zawsze nadzieje, że do pewnej części ten przekaz jednak trafia, że choć kilka osób po Twoich postach spróbuje choć zdywersyfikować swoje źródła informacji.

Bo inaczej mamy zalew ultrapopulistycznego bełkotu, niezależnie czy to będzie internetowy quasiliberalizm czy raczej pełne uwielbienie dla wszystkich którzy "stawiają się USA".
@Shepard: @DuPont: Jakby to mialo dalej wyglądać tak jak teraz podczas tej gorączki acta to bym w tej chwili wylączyl politykę, dodal kilka tagów do czarnej listy i to olal. Bo wszystko ma swoje granice a to co wrzuciliście w tych linkach owe granice po prostu przekracza. Z resztą co ja teraz robię? ACTA zakopuję/wykopuję (bo niektóre rzeczy o ACTA jednak są ciekawe i warte wykopania [na przyklad jak moja
@Ryu: Ja i tak jestem pełen podziwu dla Twojej cierpliwości - czasami dyskutujesz z takim betonem, że każdy inny by spasował.

Co do ACTA - mam wrażenie, że w końcu trochę się uspokoiło i jest mniej znalezisk na ten temat (albo już tyle osób zakopuje je z automatu, że raz dwa znikają :P)
@DuPont: @Ryu:

Nie wiem, pierwszy raz chyba od początku jak tu jestem (a prawie 5 lat to niemało) przeglądam wykop z niesmakiem. Bo co innego można czuć, gdy czyta się masowo plusowane komentarze typu: Gdyby nie znany ojciec to by robiła loda z jeansy nie blogowała o ciuszkach.?
@Ryu:

Wedlug mnie powinniśmy zrobić co w naszej mocy by to im wepchnąć na glówną.


Ofkors, że tak. W ramach dementi. Redakcją wykopu sa sami użytkownicy. Grupa redakcyjna spod znaku "jesteśmy legionem" wrzuciła na główną swoje bzdury, teraz czas, żeby grupa redakcyjna spod znaku "puknijcie się w łeb" dodała swoje.