Wpis z mikrobloga

@tronido: Wygląda na prostaczka, ale w gruncie rzeczy te zdania, chociaż powoli, to naprawdę składnie i ciekawie konstruuje i aż miło się go słucha. Niegłupi facet. W bardziej wymagającej pracy też by się pewnie odnalazł spokojnie, gdyby zaczął w odpowiednim momencie, ale widać taka mu odpowiada i go akurat relaksuje. Good for him.
@Kaba___JK: Coś mi się wydaje, że dopadł Cię tzw. efekt halo. Dlaczego wygląda na "prostaczka"? Po czym wnosisz? Bo zębów sobie nie zrobił? Może pochodzi z biednej rodziny, a solidnej pracy uczył się od najmłodszych lat? Wytłumacz proszę, dlaczego ten Pan wygląda Ci na prostaka?
@Dennis_Rodman: Nie będę się bawił w dyskusję z oświeconym, który nie bierze pod uwagę stereotypów. Doskonale wiesz, o czym piszę. Ten facet wygląda na bezmyślnego człowieka pracy, zatyranego życiem, a nie osobę, która naprawdę fajnie i składnie się wypowiada i czuję, że przy wódeczce by była z nim ciekawa rozmowa. Statystycznie ktoś o podobnym wyglądzie udzieli najczęściej tragicznego wywiadu, co nie zmienia faktu, że bardzo podoba mi się i imponuje mi,
@Dennis_Rodman: PS. Tak, częściej zębów nie będzie miał prostak, (taki prawdziwy, ten Pan prostackiem nie jest - piszę Ci, bo ludziom takim jak Ty trzeba pisać wszystko wprost i krzyczeć głośno przy tym) a nie prawnik, albo chirurg.
@Kaba___JK: Jesteś w błędzie, nie mam z tym najmniejszego problemu. Ciągle jednak nie wiem, dlaczego Pan Krzysztof wygląda Ci na taką osobę. Chodzi Ci o te zęby, czy o to, że do wywiadu nie wskoczył w garnitur? Możesz mi wierzyć bądź nie, ale na prawdę nie wiem o czym piszesz.
@Dennis_Rodman: (naprawdę* - bez złośliwości, wszyscy walą tego byka, napisz sobie na kartce trzy słowa: na pewno, naprawdę, na przykład i niech stoi obok monitora, kiedyś wrzucałem taki tip na mikrobloga)

Zęby, twarz, mimika, to jest facet, który, jeśli poprosi Cię o przysługę na ulicy, od razu uruchomi w Twojej głowie ostrzegawczą lampkę. Ja nawet nie mam nic do ludzi prostych, ale poczciwych, jednakże... Gdy słuchasz jakichś wywiadów, albo rozmów z
@Kaba___JK: Dziękuję za poprawkę, obiecuję zapisać :) Być może nasza różnica zdań wynika z innego postrzegania świata i ludzi, ale to tylko polemika i nie wiem skąd ten negatywny wydźwięk w Twoich wypowiedziach kierowanych do mnie. Na pewno (przykładowo ) Pan Krzysztof nie uruchomi we mnie żadnej ostrzegawczej lampki, jak to nazwałeś. Do momentu, w którym nie zamienię z takim człowiekiem choć kilku zdań, ale i to czasem bywa mylne. Nie
@Dennis_Rodman: Dlatego piszę, że być może to dobrze, że nie masz takich odruchów. (jeśli faktycznie nie masz, a nie tylko pozorujesz taki dystans do rzeczywistości) Natomiast zdradzę Ci, że w parze z brakiem cynizmu w ocenie innych ludzi zazwyczaj, rozmawiamy o przykładach, z którymi się spotkałem, szła bardzo skrajna naiwność ludzka.

Dlatego pewnie piszę szorstko, bo jestem sceptyczny wobec takiej postawy. Natomiast, o ile jest szczera, szanuję.
Dzięki, że wołasz @idol89: Jak ja to mogłem przegapić! Też mam taką "magiczną różdżkę" jak pan Krzysztof, ostatnio jej zrobiłem tuning +10 do zwinności. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ukrywam, że w Wiśle bardzo dbamy o murawę, zarówno na R22 jak i w ośrodku szkoleniowym w Myślenicach. Treningi są codziennie, tak pierwszej jak i drugiej drużyny, a więc do naprawy są często oba boiska i trzeba się