Wpis z mikrobloga

Mireczki minuta ciszy dla LG G2 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wczoraj spadł mi na beton z wysokości pasa prawym górnym rogiem i efekty widzicie na zdjęciu (etui Diztronic+szkło nie pomogło ( ͡° ʖ̯ ͡°)) obraz wyświetla normalnie ale dotyk działa tylko po prawej na tej większej części szkła które się nie rozbiło :/ jak myślicie co jest do wymiany i ile to będzie kosztować oraz oryginalny serwis czy jakiś komis w mieście?
zdjęcie z włączonym ekranem
#lgg2 #gsm #telefony #android #smuteczek
NaverN1 - Mireczki minuta ciszy dla LG G2 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wczoraj spadł mi na beton z wys...

źródło: comment_yvuYKi0ZSYuwl4v33hHsDCfpsCUyQtts.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 1
@NaverN1:. [^] niech spoczywa w pokoju.
a tak wogóle co jest bardziej wytrwale? #lg czy #samsung? mi ostatnio moje lg 4xhd wypadło z kieszeni na schodach spadając uderzał rogami chyba o każdy schodek (około 7 razy) i nawet się nie wyłączył. nic mu się nie stało
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: chętnie odkupie taki rozwalony.

@NaverN1: numer aukcji 5531497777

Ten koleś tez sprzedaje. Czemu tak drogo skoro są tańsze? Otóż masz ten zestaw szczelny razem z ramką więc po prostu rozkrecasz, podeślę ci fajny instruktarz na youtube. Wystarczy tylko przełożyć wszystkie części. Jeden mireczek juz tak zrobił i zadowolony
  • Odpowiedz
@parasolki: a moj serio jakas wersja niezniszczalna,ten wypadek o ktorym pisalem to 1. 2,Spadl kilka razy normalnie z łóżka na panele czy cos też nic, a 3. to jak kiedyś podbiegłem gdzieś i wypadl mi z kieszeni a ja jeszcze go kopnąłem ( przez przypadek ) i szlif z 10 metrow i nic :)
  • Odpowiedz
@czuczu: Szczęście :D
Ten co mam teraz też jest pancerny (my phone cube) i poprzedni (zte blade iii) też był, ale one nie miały typowego grubego szkła jak np. xperia z czy htc tylko takie plastiko-szkło. Bardzo dobra rzecz w telefonie.
Ogólnie upadek tamtego dał mi tyle dobrego (700zł, pół roku działania, cała wypłata z miesiąca pracy prawie poszła w wakacje :<) że nauczyłam się, że nie ma sensu kupować
  • Odpowiedz