Wpis z mikrobloga

jak to coś może być TOP2 na filmwebie? Przecież to się ledwo kwalifikuje do TOP100, film jakich wiele, do bólu przewidywalny, zwykłe granie na emocjach kur domowych typu #lobuzkochamocniej i hurr durr czarnuch taki był zły, a potem sie zmienił i jest dobry i się popłakałam.
Jak to coś może wyprzedać Foresta Gumpa czy Ojca Chrzestnego, filmy, które można oglądać codziennie i nigdy się nie znudzą.
Może to jest wyjaśnienie skąd fenomen Trudnych Spraw i 100 podobnych temu serialików, Polacy to po prostu prości ludzie, którzy dobrze czują się w takich klimatach i stąd taka ocena. Ten film nadaje się do puszczenia do kotleta w niedziele o 16:00, a nie na drugi najlepszy film w historii kina.
#gorzkiezale #film
Methagen - jak to coś może być TOP2 na filmwebie? Przecież to się ledwo kwalifikuje d...

źródło: comment_4DoDW9NE30419f5WjKZQyGAtqcDoXHSV.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kekeke: Nie bardzo. Nie mam się do czego przyczepić. To nie jest tak, że film mi się nie podoba, nie rozumiem tylko dlaczego on jest taki wyjątkowy, żeby zasługiwać na pierwsze miejsce na wielu listach.
  • Odpowiedz
Co? Requiem dla snu w TOP 10? To może jeszcze Arizona Dream? Tak ambitne, że sam scenarzysta nie rozumie co napisał. Więc na pewno zasługuje na 8 Oskarów i TOP 10 ever.
  • Odpowiedz
i hurr durr czarnuch taki był zły, a potem sie zmienił i jest dobry i się popłakałam.


@Methagen: Coś słabo szło ci oglądanie tego filmu. Te, różowy pasek, film ''ogląda się'' także mózgiem.
  • Odpowiedz
@fruity: Świetny film antywojenny. Bez patosu, efektów specjalnych, scen batalistycznych. Zwykli ludzie w zetknięciu z absurdem wojny i degeneracja całego pokolenia. Oczywiście w filmie na początku są dłużyzny - choćby wesele ale i tak warto.
@flejwaflejwaplejapleja: To już po plakacie wiadomo czego się spodziewać po tym filmie.
  • Odpowiedz