Wpis z mikrobloga

omg gg

gg 3 nobs

its gg that team

omg kael

i afk


chciałbym tylko zwrócić uwagę, że takie i inne tego typu teksty od praktycznie początku meczu NIE wpływają pozytywnie na morale innych graczy i NIE pomagają w odniesieniu zwycięstwa. Zauważyłem podczas tych kilkuset meczy, że zwykle 90% takich meczy faktycznie kończy się przegraną, ale z moich obserwacji wynika, że to nie ma związku ze 'skillem' drużyny. Niszczenie morali od początku meczu jest totalnie niepotrzebne i nie pomaga, za to odpowiednie zmotywowanie teamu potrafi zdziałać cuda. Takie tylko tam #gorzkiezale, bo akurat #hots jest grą gdzie w meczach dzieją się cuda, potrzeba tylko odpowiedniego napędu.

#heroesofthestorm #przemyslenia #takietam
Veuch - > omg gg

 gg 3 nobs

 its gg that team

 omg kael

 i afk

chciałbym t...

źródło: comment_SByIAPaaEWZfsgzNMgTjMR7uViAB0Fdd.jpg

Pobierz
  • 8
@mojemacki: ludzie cały czas chcą gdzieś upakować swoją winę, #!$%@? #!$%@? diamenty z kału xD

apropost hots, sugerujesz ze jest to gra w ktorej nie liczą się umiejętności jednostki tylko całkowita zsumowana i uśredniona umiejętność drużyny? trąci mi to polskim szkolnictwem
@michajil_bialkov: oczywiście, że nie. Jak trafi się dobry lider, który będzie dobrze prowadził gre, a reszta łaskawie zamniast farmić expa będzie chodziła za pingami po mapie, to nawet z 10 do 16 można nagle zrobić 24 do 20 i wyciągnąc ładnego wina :)
@mojemacki: szkoda wdawać się z nim w dyskusje, hotsa na oczy nie widział...
dzisiaj miałem sytuację o ktorej właśnie mówisz - jeden koleś już na początku zaczął płakać, że nie ma dpsa dobrego, że jest średni tank, że nie damy radę.. ja się nie mieszałem - zawszę daje z siebie wszystko i tym razem by tak było, ale inny koleś zaczął pisać, żeby dać szansę drużynie, żeby wierzyć w team, że