Wpis z mikrobloga

Chciałbym oficjalnie ogłosić, że mamy lokal na nasza imprezę czyli #piwo #wykoppiwo- jak wrócę do domu czyli po 22 zawołam wszystkich co wykazali jakąś aktywność w 2 poprzednich wpisach.

Nasz lokal na imprezę to Absurdalna. Link do FB

W dniach 7 - 8 jest tam organizowany event pod nazwą Światowy Dzień Piwa i Piwowara

Lokal już zwiedziła na pewno @FlyOnTheWall i gorąco poleca "Bardzo fajny, multum miejsca xd".

Także jak ktoś już jest pewny pojawienia się to proszę o zostawienie mi informacji bo rezerwację mamy na 30+ osób ale pewnie i trochę więcej osób wejdzie. A jak będzie mało miejsca to zostają kolana niebieskich dla różowych ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak więc 8 sierpnia start godzina 17. Koniec aż wszyscy sobie pójdą ( ͡º ͜ʖ͡º)

Polecam śledzić tag -> #katowicewykopparty
Pobierz gorush - Chciałbym oficjalnie ogłosić, że mamy lokal na nasza imprezę czyli #piwo #wy...
źródło: comment_bc5ydcHvYWExR9dZdFruH4lfdepJQMX6.jpg
  • 75
@gorush: ja juz pare razy organizowalem z roznym skutkiem, na roznych innych serwisach. dobrze jest skombinowac jakas mala rozrywke - moze jakas planszowke(sa teraz modne), czy jakies male rozdajo(specjalnie bez tagow, bo zaraz sepy mnie #!$%@?). Ja moge ze swojej strony obiecac, ze na kolejny raz troche nalewek wezme na jakis maly konkurs(o ile jakies male flaszki znajde), ale to o ile bedzie nastepny raz, bo jak juz pisalem nie dam
specjalnie bez tagow, bo zaraz sepy mnie #!$%@?


@jzs44: Tagi w komentarzach nikogo nie zawołają.

@gorush: Spróbuję, ale nie gwarantuję. Pohasałbym tego 08.08. wieczorem w Inq. Może ktoś będzie chętny. Wlotka 15 zł, ostre #!$%@? neurofunkiem i #dnbmotzno (Zombie Cats).
@PIGMALION: Nie chciałbym spamować,ale mam pytanko:
- pracuje w sobote ale z checia bym podjechal do katowic chocby na 2h ,do kiedy trzeba dac ci znac i czy trzeba jakas zaliczke wplacic.
- bedzie jakas rezerwacja na konkretna ilosc osob?
- jak sie odnajdziemy-plakietki z loginami?
@PIGMALION: zaliczki nie trzeba wpłacać - lokal idzie nam trochę na rękę tzn jest zwracana nie jak w przypadku konkurencji, w poniedziałek planowałem zadzwonić z dokładniejszymi danymi ale w niedziele tam podskoczę i się dowiem dokładnie co i jak.
poki co rzucilismy liczbą 30 osób z dopiskiem, że może być więcej.
a co do plakietek to jeszcze nie wymysliłem nic ale naklejki jakieś + marker wydaje się dobrym i prostym pomyslem